Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért félek ennyire ettől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire ettől?

Figyelt kérdés

Szóval 21 éves biszex srác vagyok. Eddig még csak kölcsönös orál volt másik sráccal. Viszont mostanában újól fiúkkal ismerkedem, és már gondolatban nagyon izgat a passzív szerep a szexben. Gondolatban nagyon izgat, viszont amint odaérünk a találkozás időpontjához, elkezdek félni tőle. Félek, hogy fájni fog, és attól hogy nagyon rossz élmény lesz ami tönkre fogja tenni az életemet.

Valakinek volt már ilyet, mit javasoltok? Túlgondolom ezt a félelmet?



2020. júl. 11. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A felelem ertheto hiszen nem atlagos helyre megy, de ha minden oke lesz es fel tud izgatni abnyira es be tud nedvesiteni illetve sok sikositot hasznaltok akkor nem lehet baj

A lenyeg az h ellazulj

Es nem kell ajtostul berontani a hazba

Lenyeg a fokozatossag

2020. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Igazából nem attól félek hogy fizikailag rossz lesz, hanem attól, hogy ha rossz lesz akkor milyen lelki következményei lesznek.
2020. júl. 11. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol ember fuggo

Ha te tul teszed magad az egyejszakasokon konnyen meg a hasonlokon akkor semmi baj nem lehet szerntem

De ezt neked kell tudnod

Te ismered magad

2020. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig pl egy kisebb rossz élményen hamar túl tettem magam, szinte azonnal. Csak úgy gondolom hogy mivel ez komolyabb, nehezebb lenne ha rossz élmény lesz.
2020. júl. 11. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet baj csak kerd meg a partnert h figyeljen oda mert ez az elso es mineden oke
2020. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de hasonlóan vagyok én is, viszont nekem orál se volt még...
2020. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem. Nekem egy nagyon szép farkú, aranyos, vékony srác vette el. Itt ismertem meg. Nem mondom helyesnek de csúnyának se. A farka szép, formás és jó méret. Ő nagyon figyelt, mindenre. A mai napig a legjobb dugásként tartom számon. Sőt később is dugtam vele. Azóta párom van így nem dugunk, de ha akarod simán bemutatlak neki. Fontos, hogy milyen az első anál szerintem és vele jó.
2020. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!