Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A bisex lányokat/férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bisex lányokat/férfiakat érdekli a chatsex vagy csak az élő randi az alternatíva?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy rengeteg fantáziát kiírnék magamból, de a vak világba kiáltani? Azt sem tudom, hogy hol. Hol van erre lehetőség? Van valaki hasonló érdeklődéssel?

2020. júl. 14. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A csak írás kevésbé vonzó a legtöbb ember számára, ha írás közben több dolog is előkerül, arra tapasztalatom alapján elég sokan kapók.
2020. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A biszex lányokat nem. A pasikat annál jobban érdekli a chatszex, meg képcserézés akár bi, akár heteró, akár meleg (utóbbiak még képesek nőnek is kiadni magukat). A chatszexet kedvelő nők : férfiak aránya kb. 1:200-hoz. ehetőség bárhol van ahol kommunikálni lehet, viszont tényleg arra készülj, hogy 1:200 a nemek aránya és elég sok lesz a "kakukktojás" (értsd magát nőnek kiadó meleg, bár ha biszex vagy akkor úgysem zavar gondolom).
2020. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mrs OBrien válasza:
50%

Én lány vagyok, és nagyon szeretek chatszexelni képek, videó stb nélkül

Ha valakinek van kedve, chat.hu-n megtalál, lányokkal és fiúkkal is játszok;)

2020. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Szia, en engem nem csak az erdekel, de szeretek rola irogatni is:D

25/f

2020. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!