Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? És ha igen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? És ha igen akkor számít e melyik nemmel vesztem el szüzességem először?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok és szűz. Amióta az eszemet tudom a lányok vonzódtak minden téren.

De kb 1 éve már mások farkán is jár az eszem (nem szerelem csak szex) .. És kiszeretném próbálni előbb vagy utóbb. A gond az hogy nem tudom mi lesz ha egy sráccal kezdek és mi lesz ha egy lánnyal szexelek e előbb.. Tanácsok?



2020. júl. 18. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha biszex vagy akkor szerintem mindegy hogy melyik nemmel veszíted el,a lényeg hogy az adott személyt szeresd nagyon.Én is biszex vagyok(és lány),nekem egy lánnyal volt az első😅🙃
2020. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ezt neked kell érezni,mi a helyes.De én a helyedben egy lányt választanék.
2020. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Kezd lánnyal.Ez a nehezebb része.A lányokat tovább kel fűzni.Ha sikerrel

jártál,keress egy tapasztalt fiút.Ez sokkal könnyebben fog menni.

Azután,meglátod melyik tetszett jobban.

2020. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz, ha sráccal kezdesz? Semmi. Nincs elszámolnivalód senki felé, hogy milyen szexkapcsolataid vannak. Az a te magánügyed. Ha a biszexualitásodból a homoszexuális kapcsolatokat szégyenled vagy titkolod azért, mert a körülötted lévők nem fogadják el, az életednek arról a részéről nem vagy köteles beszámolni nekik. Nekik beszélj majd a heteró kapcsolataidról. Amúgy több srác is volt, akinek pasiként én voltam az első, én vettem el orálisan a szűzességét (volt, akinek nem csak orálisan :-) ), és utána boldog kapcsolataik is voltak lányokkal. És nem bánták meg, hogy velem voltak.
2020. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!