Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kedves NŐK,seg¡tsetek dönteni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves NŐK,seg¡tsetek dönteni! Biszexualitás?!A férfi társát sehogy sem becézi,de egy nőt úgy nevez,hogy "szerelmem",egy másikat pedig úgy,hogy "szépségem".Már nem tini lány,és nem is huszonéves.Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tehát vegyük figyelembe,hogy már egy javában nem tizenéves- vagy huszonéves lányról/fiatal nőről van szó!

2020. júl. 18. 11:00
A kérdező szavazást indított:
ez a nő biszexuális még,ha tagadja is,amikor nyíltan rákérdezek (heteró nő vagyok)
ez a nő nem biszexuális! (heteró nő vagyok)
ez a nő biszexuális még,ha tagadja is,amikor nyíltan rákérdezek (biszex nő vagyok)
ez a nő nem biszexuális! (biszex nő vagyok)
ez a nő biszexuális még,ha tagadja is,amikor nyíltan rákérdezek (leszbikus nő vagyok)
ez a nő nem biszexuális! (leszbikus nő vagyok)
nagy rá az esély,hogy biszexuális,hiába is tagadja valamiért annyira (heteró nő vagyok)
nagy rá az esély,hogy biszexuális,hiába is tagadja valamiért annyira (leszbikus/biszex nő vagyok)
16 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszi még szavazzatok!Most kb pont fele-fele arányban áll a szavazás,szóval még mindig nem tudom eldönteni mi a többség véleménye.😅
2020. júl. 18. 13:26
 2/3 A kérdező kommentje:
*most pont kb
2020. júl. 18. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van ilyen ismerősöm,teljesen heteró.Csak férfiaknál, ha ilyet mondasz akkor egyből az jön le, hogy másképp kedveled a pasit.Csak úgy tudod meg, hogy biszex-e vagy sem, ha megkérdezed.
2020. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!