Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves férfi társaim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfi társaim, hány csajjal feküdtetek le életetek során?

Figyelt kérdés

Csak puszta kíváncsiságból kérdezem.


26/F


2020. ápr. 14. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nekem az a bajom, hogy nem tudom lekoptatni a nőimet. Mind visszamászna az ágyamba, a 18/4,5-es farkamhoz.
2020. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Tanmese: huszonévesen az egyik évben versenyeztem egy cimbimmel ki tud több nővel 1 év alatt. Megnyertem a versenyt 17-tel. Viszont a többsége alkalmi, egy éjszakás, nagyon kevés volt többször is, s volt hogy hónapokig nem jött össze semmi. Abban az évben kb. 50x volt szex.


Beszélgettem utána egy másik cimbimmel, neki 1 azaz egy barátnője volt és naponta csinálták, néha többször is, legalább 300-400x az évben. Na most akkor ki szexelt többet és jobbakat? Az aki 17 nővel volt, vagy az aki csak eggyel és még "ráadásul" szerette is?


Na ennyit arról érdemes-e számolgatni, nem a mennyiség a minőség számít!

2020. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27
2020. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Ez eddig is egyértelmű volt. :D


Sőt én azt mondom, hogy sokkal inkább 50 szex egy nővel akit szeretek vagy 50 szex 50 különböző nővel akit nem is ismerek.


Nekem egyébként nem volt sok. Pontos számot nem mondanék, de kevesebb mint 10 és több, mint 5.


27F

2020. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Kb. hárommal megtehettem volna, de egyikkel se tettem meg. Annyira nem bánom, mert nem voltak komolyak. Több vagyok huszonévesnél amúgy.
2020. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok és összesen 3 lánnyal.


Amit én is furcsálok, mert gimnáziumban nagyon sok barátnőm volt és sok lánnyel lefeküdhettem volna, de sehol sem maradtam elég ideig hogy eljussak odáig, mert tudtam hogy igazán nem tetszenek.


Majd mikor elkezdtem tinderezni, kb 30-40 lánnyal találkoztam félév alatt. Sokkal több randi is volt, így hetente 1-2 volt hogy 4x mentem el randira és akkor is csak 2 lánnyal fekükdtem le, akik igazán barátnő materialok voltak.

2020. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ennyi nőt felszedni? Nekem azért jobban hangzik, hogy 50 különböző nővel volt valaki. Senki nem egyforma, izgalmas lehet mindig újat kipróbálni. :)
2020. ápr. 15. 07:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindössze 6 nővel dugtam eddig, és ezenkivül 5 lánnyal volt valami lazább vagy komolyabb petting. 24f
2020. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!