Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lábfétises, hetero férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises, hetero férfiként már volt akiben fölmerült hogy milyen lehet egy másik férfi/fiú lábát megfogni, masszírozni?

Figyelt kérdés
Ezt volt aki kipróbálta, kiélte? Nekem középiskolában volt mindig egy ilyen fura érzésem, amikor tesi után voltak akik levették az izzadt zoknijukat, és egy-két fiúnak egész lányos, sima lába volt, de semmit se csináltm azon kívül hogy jobban megnéztem. Érdekes az is, hogy most, amikor már van lány, akivel a lábfétist rendszeresen ki tudom élni, szinte undorodom a férfi lábaktól ha látok az utcán. Viszont múlt héten elmentem volt középsulis ismerősökkel kepmingezni, és ott megint éreztem valamit amikor az egyik mezítláb volt (rajta szinte semmi szőr nem volt megint).

2020. júl. 24. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem inkább olyan gondolataim vannak, hogy egy másik srác kényeztesse az én lábaimat.

Mivel szeretem ha masszírozzák, nyalogatjág a talpamat, így ha lenne egy ilyen vágyakkal rendelkezô ismerôsöm, mindketten jól járnánk. Bár eddig csak lánnyokkal volt kapcsolatom, de úgy gondolom ennyi simán beleférne.

2020. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is nagyon hasonló gondolataim vannak, mint az előző kommentelőnek: vajon milyen érzés lenne, ha valaki az én meztelen lábaim kényeztetné? Én időről-időre szoktam csinálni magamnak, amikor épp vonzóaknak látom őket.


Így kell őket elképzelni, nekem leginkább a talpaim szoktak tetszeni:


[link]


[link]

2020. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán előfordul, hogy egy fiúnak szép és kifejezetten lányos a lába. Olyankor nem tagadom, szívesen csinálnék vele olyasmiket, mint amiket egy lány lábával.


Csak hát sajnos nagyon kevés a lányos lábú fiú, pedig izgalmas dolog ez. :(

2020. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam egyszer és nagyon jó érzés volt egy srác lábait kényeztetni. Szívesen megtenném újra. :)
2020. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Masszőrként rendszeresen masszírozom fiúk lábát. Szeretem a munkám, nem fenyeget a kiégés veszélye, de a masszázs határait soha nem lépem túl.
2021. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!