Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A pasim lehet, hogy titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lehet, hogy titokban találkozik fiatal srácokkal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Egy 19 éves lány vagyok és együtt vagyok már fél éve a barátommal, akit most hívjunk jelen esetben Kevinnek.

Elég jól megvagyunk szerencsére, és sosem volt semmi nagy veszekedés köztünk. Mindig jó együtt lenni vele.


Az egyik barátnőm velük szembe lakik, majdnem, és arra hívta fel a figyelmemet, hogy a Kevinhez feltűnően sok fiatal szép srác jár, egyesével.

Az még nem is tűnt annyira furcsának, mert focizik gondoltam lehet valami haverjai.

De azt mondta, nem úgy tűnt, mintha haveri köszönések lettek volna, illetve volt mikor éjszaka a ház előtt ölelkeztek a bokrok takarásában. És látott még pár érdekes dolgot ami elég furcsa Kevin esetében.

Szerintetek mit csinál titokban, hogy kérdezzek rá nála? Esetleg biszex lehet?


Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is.


19L , Kevin pedig most lesz 19



2020. aug. 1. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
A barátnőd nagyon szeret kavarni. Bi vagyok. Ha akarod kicsit megkötnyékezem a pasit és aztvis akivel volt. Ha igaz az egyik biztos belemegy vmibe. De azt gondolom a barátnőd kavar...
2020. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Neked tetszene h bi lenne?
2020. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Beszéld meg vele is meg a barátnőddel is. Akár egyszerre. Lehet hogy biszex és srácokat fogad, lehet hogy csak a barátnőd találta ki mert unatkozott. Vagy a kettő valamilyen kombinációja. Sőt, az is lehet hogy a srác korrepetál vagy valamivel üzletel, a barátnőd meg félre érti.
2020. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj át a barátnődhöz,és bizonyosodj meg arról amit mond.

Utána tedd fel a kérdés a barátodnak.

2020. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem, ő gyerekkori legeslegjobb barátnőm, mindent megbeszélünk egymással és neki is van pasija, ő nem kavarna, be.

Valamit Kevin biztosan csinál, volt mikor azt mondta nem ér rá velem ma este találkozni sajnos, mert nem lesz itthon.

De a barátnőm hívott hogy ott volt nála egy srác és ölelkeztek. Azért ebbe valami van.

Csak nem tudom hogy, hogyan kérdezzek nála rá.

Maga a dolog hogy biszex lenne nem zavar engem, de az léggé zavar, hogy nem merte elmondani.

Lehet egy srácot kellene rá engednem, hogy beszélgessen vele és próbálkozzon be nála?

2020. aug. 1. 10:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Zt derítsd ki minél előbb,mert lehet hogy ebből él,és ez a te egészségedre is veszélyt jelenthet.
2020. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
A barátnőd egy tetű.Kérdez rá a párodra!
2020. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az eddigi válaszokat!

Leültünk megbeszélni a dolgot és rákérdeztem, hogy érez e valamit a fiuk iránt?

Leszegett fejjel bólogatott, és sajnálja hogy nem tudta még elmondani.

Hát nyilván lefagytam egy ideig és gondolatok játszódtak a fejemben.

De úgy gondolom ilyen nehéz helyzetben jó ha ki állok mellette, és szeretem ettől függetlenül.

Megnyugtatott, hogy nem pénzért csinálja idegenekkel.

Megmutatta kikkel, 2 csapattársával járt össze, meg egy barátjukkal.

Ők is titokban tartották, mert nekik is van barátnőjük, ismerem is őket.

El is kezdett könnyezni és átölelt.

Megbeszéltük hogy ezt a helyzetet, valahogy nem érzem megcsalásnak, mert nem egy másik lánnyal tette, de mindenesetre váratlanul ért.

Úgy gondoltam ezt leírom nektek, ha már egyszer feltettem a kérdést és mégegyszer köszi a válaszokat.

Én bízom abban hogy köztünk minden a régi rend szerint megmarad és tudjuk fojtatni.


🙂

2020. aug. 1. 12:11
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Jó, hogy jó vége lett a dolognak és elfogadod őt olyannak, amilyen. Ez egy párkapcsolat lényege.

A barátnődet viszont az árulkodásáért meg küld el melegebb éghajlatra

2020. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Happy end! :)
2020. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!