Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az hogy a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a magyar nők legtöbbje anyagiaktól mentesen ingyen nem akar velem szeretkezni csak anyagi juttatásért de meg akkor is gondolkozik hogy megtegye e miért ilyenek a magyar nők?

Figyelt kérdés
230 kg vagyok 185 cm magas és amikor megyek az utcán a nők nem akarnak velem beszélgetni de még szeretkezni sem azt mondják kellesz te a bánatnak inkább köp egyet azt továbblép rajtam hogy lett ennyire megváltozott világ hogy a nők felsőbbrendűként csak válogatnak és lényegébe bármit és bárkit megkapnak elsőre és még lényegébe nem nagyon kellett még álmodozniuk a lehetőségekről sem mivel sajnos nekik van jővőjük és nekik van mindig a szerencse és a pozitiv emberek közelsége.

#szex #nők #biszexualitás #Aninom emberek válaszai
2020. aug. 1. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány 200 kg feletti nővel próbáltál meg ismerkedni?
2020. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs sikered a nőknél mert vészesen túlsúlyos vagy, ha fogynál biztos vagyok benne hogy találnál barátnőt.
2020. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

230 kilósan az is csoda ha az utcára ki tudsz menni

Igényei vannak a magyar nőknek ahogy gondolom neked is


Bár Meleghomárként nem tudom mennyire komoly a kérdésed :D

2020. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőkkel van itt gond, hanem nekes kéne változtatni, erre nem gondoltál?
2020. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lehet a 230 kilós hetero meleghomárok élete :(


Amúgy köszi Kérdező! A mai napon ezen a kérdésen szórakoztam a legjobban 😂

2020. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Kétlem, hogy 230 kg. Már nem élne.
2020. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

6-os: van élet 230 lg-al, de az 98%-ban ágyhoz kötött létet takar...


Ha csak elírta a kerdező és csak 130 kg, akkor lehet nem pont izom , hanem sörhas a 130 kg java...


Esetleg csak rondának találják a kérdezőt.


A masik meg, hogy az a nő, aki köp az lehet, hogy állampolgárságra magyar, de a nemzetisége a legritkábban az... :)


Illetve még ha egy Jason Momoa is vagy kedves kérdező, akkor sem minden nő vevő az olyan fazonra. De ha igen, akkor sem egyből a szexre...


Esetleg a stílusod homáros ahogy a nickneved...


Meg lehet még pár más megoldás is...

2020. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert meleghomár vagy.xD
2020. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 230, de ha csak elírtad, és 130 kilós vagy, mindenképpen el kellene gondolkodnod a súlycsökkentésen. A magasságodhoz még a 130 kg is sok, főleg, ha az nem izom. Nem vagyok finnyás, volt már túlsúlyos partnerem, de ennyire talán nem.
2020. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zo57 ***** válasza:
Ha valoban 230kg-os vagy...nem gondoltal meg arra, hogy valoban undorito lehetsz?
2023. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!