Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol szerezzek ilyen bi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezzek ilyen bi vagy meleg srácot ingyen?

Figyelt kérdés
Egy fogadást veszítettem még nyár elején. Azt hittem csak poén lesz de nem. Le kell fotóznom ahogy egy srác orálisan kielégít. Persze csak a gépen kell megmutatni tehát nem kell elküldenem vagy elhívni vmelyik havert(bár egyik se mondta h jön) ahogy csinálja a srác. Szóval vmi olyan srác kéne (bi lenne a legjobb) aki bevállalja vmelyik verziót és nem fog utána zaklatni, stb. Van ötlet? Az is jó ha olvassa egy bi fiatal és ír. :(

2012. szept. 28. 10:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Kamu. "fogadásból" Vald be, hogy meleg vagy. :)
2012. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A fogadás olyan volt amire tutira vettem nem bukhatom el és mégis:( Pedig 5-en voltunk. És nem vok az. Ha az lennék nem húztam volna a dolgot május óta...
2012. szept. 28. 10:26
 3/35 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretnék meleg oldalra regelni mert az meg a gépbe maradhat.....
2012. szept. 28. 10:27
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Kérd meg a fogadásban résztvevő 4 haverod közül az egyiket hogy pippantson le.
2012. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hiába fogadtatok,egy olyan férfi,fiú akiben nincs hajlam soha nem fogja megtenni.Bármi volt a tét!Undorodik tőle!!Akiben van hajlam csak az gondolkozik el rajta hogy nem probléma egy kép erejéig!Szóval nyugodtan nézz szembe a dolgokkal meleg vagy biszex vagy!Ennyi.Vagy nem tudod eldönteni és kiakarod próbálni a saját nemedet.De egyszerűbb ha őszintén ezt a kérdés teszed fel:Ki szeretné kipróbálni hogy a saját neméhez vonzódik e?
2012. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vegyél egy felfújható hapsit és szopasd meg azt.

De ha te valóban ennyi vágysz arra hogy pasi szopjon akkor keresned kell egyet.


Nekem ez a kérdés kicsi kamunak tűnik. Inkább olyan bi vagyok, szeretném ha leszopna valaki kérdés ebbe a fogadásba bújtatva.

2012. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Amúgy gondoltam arra is h elég ha csak a kép erejéig bekapja azt csá. Máskor is volt már oylan fogadás ami gusztustalan volt:D Így volt tétje. Igaz ott nem vesztettem:D
2012. szept. 28. 11:44
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kamu, mekeg vagy, csak apádékkal közös a gép, ennyi!

De gondolom kaptál már privátot, ügyes, ügyes...

2012. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Írd úgy sajnos nem vesztettem!
2012. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Hát te elképesztően,ultra idióta vagy!


És mi történik ha nem csinálod meg?

Kiröhögnek,gúnyolódnak?

Képes vagy csak fogadásból megengedni,hogy egy férfi a szájába vegye?

Na és szerinted ha lenne is ilyen,ki lenne olyan hülye,hogy megengedje hogy lefényképezd?

Hiszen csak duma,mert akármikor,akárhova kirakhatnád (NAPISZAR),

a szavadra,meg senki sem ad.

Senki sem fog ebbe belemenni,mert elég kockázatos.

Gondolom azt várod,hogy jelentkezzen itt valaki,mivel írtad,hogy társkereső nem érdekel.


ÉN ÓVVA INTEK MINDENKIT!

Még véletlenül se írjon senki,hacsak nem akarja hogy visszaéljenek a képével,és meglássák valahol a képüket,ahogy épp cumiznak.


Vagy ha kamu,és így akar ismerkedni,akkor meg FŐLEG ne írjatok neki!

Hisz milyen durva már hogy ilyen kamu szöveggel akar ismerkedni,miket hazudozhat össze még?

2012. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!