Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Előre bocsánat a kérdésért!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre bocsánat a kérdésért! De ha “székelés” közben néha nagyon élvezem, ahogy kicsúszik a barna maci a popsimon, az azt jelenti, hogy passzív félként élvezni tudnám a meleg szexet is!? Kezdő biszex srác

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyanezen filóztam lányként :)))
2020. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen, mert teljesen ugyanaz az érzés. Nekem nem jött be, ezért mindig én voltam az aktív :)
2020. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem , az annyit jelent, hogy jó érzés szarni!! Kábé minden ember így van vele😂
2020. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3-as, nem érted a kérdés lényegét. Nem csak az a jó érzés, hogy közben elmúlik a gyomorgörcs, az inger, hanem az valami frenetikus, ahogy a kijaraton vegig csúszva és ezzel azt izgatva elhagyja a testünk az anyag. :)
2020. aug. 3. 09:46
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Befelé viszont fura érzés volt átélni :) Aztán inkább én csináltam másnak :)
2020. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el nem mindegy, hogy bentről ki vagy kintről be. Ha ez a kérdés foglalkoztat dugjál fel magadnak valamit. Ha az bejön akkor az biztosabb 😉
2020. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Igazat szól az utolsó.
2020. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ugyanolyan jó lehet befelé is, ha kellőképpen elő van készítve a terep hozzá. :)
2020. aug. 3. 10:32
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Én tapasztaltam. Nem ugyanolyan. Volt már kőkemény szorulásod? Na ugyanaz, csak befelé. Nagyon sz..r érzés :) Ezért inkább én dugtam a fiúkat, nem is rosszul :)
2020. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De ha a szorulashoz hasonlitod, az pont azt jelenti, hogy nem voltal rendesen felkeszitve ra, hogy befogadd.
2020. aug. 3. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!