Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik biszexuálisok, de párkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik biszexuálisok, de párkapcsolatban vannak, nem hiányzik nektek néha a másik nem szexuálisan?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon, ilyen hullámokban tör rám, és nehéz elengedni
2020. aug. 6. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
De, nagyon is. A pasim engedi higy néha nyalakodjak a baratnőmmel. Utàna részletesem be kell számolnom milyen volt. Őt is izgatja hogy nővel vagyok. Ha nem lennèk rá fèltékeny bevennénk, mert a baràtnőmnek tetszik. Ki tudja ... talân egyszer túllèpek ezen. Egyelőre rosszul esne ha làtnàn hogy más nővel szexel.
2020. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
1-es, lefekszel más nőkkel és te lennél féltékeny, hogyha a pasid dugna előtted a tudtoddal mást? Azért ezen ideje lenne elgondolkoznod, hogy neked mindent lehet engedéllyel, de neki nem.
2020. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok, 7 éves házas, és teljesen jól elvagyok a férjemmel, nem hiányzik más partner, vagy a másik nem. :)

Mielőtt összejöttem volna a férjemmel, több lánnyal is voltam együtt, a hármast is volt szerencsém kipróbálni. Most sem hiányként élem meg a szexuális életemet, a férjemmel mindent megadunk egymásnak.

2020. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, de annál sokkal jobban szeretem a páromat hogy ez gondot okozna. Ha monogám kapcsolatban élsz akkor ez van. A másik út, hogy leültök és megbeszélitek és együtt élitek meg, vagy eldöntitek hogy ha mindkét nemmel akarsz lenni időnként akkor inkább olyan párod legyen aki ezt tolerálja.
2020. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanennyi erővel az is ugyanígy hiányozhat, hogy egy másik ellenkező neművel feküdj le.
2020. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De igen
2020. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon sokáig nincsen szex, akkor jön elő főleg. De mivel csalni nem szeretek, szeretnék, így csak gondolat marad.
2021. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!