Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azokat kérdezném akik hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezném akik hosszú párkapcsolatból léptek ki a másik nem miatt, hogyan tudtatok lépni?

Figyelt kérdés

Én most együtt vagyok egy férfival, már lassan 5 éve. Össze is vagyunk költözve.

Ő már gyereket akar, a házasságot tervezgeti, nekem meg teljesen máshol járnak a gondolataim. Egyre jobban hiányzik a saját nemem...Úgy érzem ez így nem mehet tovább, csak nővel tudom elképzelni az életemet, szakítanom kell a párommal. De ennyi idő után...nem tudom ezt hogyan adhatnám be neki. Tudja rólam hogy biszex vagyok, de egyikünk se gondolta hogy ennyire fog hiányozni nekem a nőkkel való párkapcsolat...

Megcsalni nem fogom, édeshármas kizárt, szóval csak a szakítás jöhet szóba...De ezt így elmondani...kegyetlenség....



2018. máj. 27. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne kegyetlenség szerintem, ha ezt tovább csinálnád magaddal.

Te életed és vágyaid, muszáj néha önzőnek lennünk, magad miatt szakíts és ne azon pörögj, hogy neki milyen rossz lesz. Bárhogy és bármit tálasz sem fog ízleni ebben a helyzetben, sajnos ez ilyen...

2018. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Nem, nem ez a kegyetlenség.

Az majd az lesz, ha szakítás, meg rövid kalandozgatás után visszakuncsorogsz hozzá, hogy pár év múlva ismét lelépj.

2018. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni, ha eldöntöttem hogy nincs más megoldás csak a szakítás, akkor miből gondolod hogy mint valami ri.n.gy.ó, kikrválkodom magam és majd visszamegyek hozzá?

Nem magadból kell kiindulni. Szeretem a férfiakat, de így 5 év után rájöttem hogy csak nővel tudnám leélni az életemet. Ebben úgy gondolom semmi furcsa nincs, van aki csak szexelni tud nőkkel, és férfiakkal képzeli el az életét. Nálam fordítva, annyi különbséggel hogy nem csak szexre kellett a párom (és eddig soha senki se!) hanem valóban szerettem. De elmúlt, és már rózsaszín felhő nélkül látom hogy mire van szükségem.

2018. máj. 27. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul nem vagy belé szerelmes. Ha nem akarsz nagy balhét, akkor mondd ezt, elvégre igaz. Nem vele tervezed a jövőt, nem vagy belé szerelmes, kész. Ne keverd bele fölöslegesen a szexualitást.
2018. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En hazassagbol leptem ki a noi nem miatt.

Minimalizald a fajdalom -okozast, ne vagd bele a nagykest. Hisz nem erdemli meg, nem?

2018. máj. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem volt nehéz a végső döntés,mert már szörnyen szenvedtem a házasságomban. Felismertem, hogy magamra is gondolnom nem, hiszen egyszer élek, nem szabad más kényelme miatt elszalasztanom éveket az életemből. Ezért egyszerűn közöltem a volt férjemmel, hogy mást szeretek és el akarok válni és még aznap elköltöztem.


Ha úgy érzed a szakítás a megoldás akkor kerek perec szakíts vele,mondd meg az igazat,hogy nem szereted úgy ahogy kellene,nem akarsz vele lenni. Egy intelligens felnőtt ember,pláne ha szeret is téged elfogadja a döntésed. De ez màr nem a te dolgod,úgyis magának kell feldolgoznia.(Az én exemet 2 nap múlva már qrvázni látták, 2 hét múlva már egy roma csajjal volt, úgyhogy nem kell túlzásba sem vinni a sajnálkozást,senki nem halt még bele egy szakításba).


Amúgy meg nekem rohadtul megalázó lenne ha a párom másra vágyna mellettem, mindegy hogy milyen neműre és megtudnám,hogy csak sajnálatból,megszokásból van velem. Biztos hogy azon nyomban én hagynám el őt.


Úgyhogy úgy a legjobb ha minél hamarabb túlesel rajta.

2018. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!