Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gáz, ha 35 éves pasiként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem, nem a csillagjegyem szűz. Soha nem voltam még se lánnyal, se sráccal.

Elsősorban azért mert rondának érzem magam és soha nem vettem még észre senki ilyesfajta közeledését felém.


Hallottam, hogy van valami 40 éves szűz című film, vagy hogy hívják és arra gondoltam, hogy ha már eddig nem jött össze, akkor az lesz a rövidtávú életcélom, hogy a következő 5 évben se legyek senkivel. Ez hogy hangzik? Nagyon szánalmas vagyok?



2020. aug. 8. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon gáz. Az még gázabb hogy nem az a célod hogy változtass ezen.
2020. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj a te életed... Vannak amúgy olyan emberek akik nem vágynak szexualitásra, ez is teljesen normális. Engem inkább az zavarna hogy nem élsz párkapcsolatban. De te tudod, te döntésed. Viszont szerintem még pont most vagy abban a korban amikor megismerkedhetsz életed párjával... Szóval hajrá!
2020. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Szopasd le magad vmi hombarral startapron
2020. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Az.
2020. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom hogyan változtassak ezen. Nem akarom senkire sem ráerőltetni magam, meg hát valószínű nem is tudnám. Plusz korombeliek mind foglaltak, házasok, ne adj isten elváltak és gyerekkel próbálnak boldogulni.


Fizetni meg nem akarok ilyenért. Az is legalább annyira megalázó számomra, mint ez a helyzet.


2-es Párkapcsolathoz szex is hozzátartozik, és sajnos előbb jön el a szex ideje, mint a kapcsolatban élésé. Nem?

2020. aug. 8. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz.
2020. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2020. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de azért ott van a kérdés, hogy te igényled-e a szexet.
2020. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8: Sajnos igen!


Köszi a véleményeteket, amiben tudtatok abban valószínű segítettetek!

2020. aug. 9. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem gáz, DE az idő ketyeg és mindjárt 40 leszel,sokkal hamarabb mint godolnád ...tik tak tik tak....

Kezdj el sportolni, ismerkedni és szard le hogy nem vagy túl jóképű , nem csak azzal lehet valakit megfogni, h helyes az arcod.

Lehet hogy nem egy toppmodellt fogsz meghúzni, de ha önbizalmat sugárzol és pozitivitást minden más lesz, majd meglátod.

Úgyhogy hagyd abba rinyálást, meg az önsajnálatot 'baszki , állj fel a kuva fotelból és bassz egy fejest az életbe!!!

Már a B oldalt pörgeted és ezen vannak a szarabb számok..,a változás csakis

rajtad áll.

Remélem tudtam valamit segíteni, minden jót kívánok neked. :)

TIK-TAK TIK-TAK.....

2020. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!