Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is beteges ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is beteges ha egy 35 éves férfi kifejezetten kisfius 18 meg 20 éves fiukat szedeget fel ? Szerintem pedofil de mindig figyel ra h 18 felett legyenek az áldozatok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A srácok kirva fiatalnak néznek ki a 18 meg 20 hoz képest is ....
2020. júl. 17. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát figyelj,az egy dolog,hogy fiatalnak néznek ki,de ez a "szabály" hogy 18alatt számít pedofiliának azért van,mert 18felett normál esetben már van annyira érett és beszámítható az illető,hogy tudjon önálló döntéseket hozni. Szóval tenni ellene nem lehet,és amennyiben a fiatalabb srácok benne vannak ebben,nem is kell szerintem. Nekem is fura az ilyen helyzet,van olyan barátom aki ilyen kapcsolatban él,de ha mindkét fél boldog akkor miért ne. A szüleim között 21 év van,anyukám 17 volt mikor megismerkedett apukámmal,lassan 25 éve házasok és boldogok együtt. De nyilván problémás is lehet ez,mivel egy ennyi idős fiú,főleg hogy meleg és nagy eséllyel még önbizalom problémái is lehetnek emiatt,elég kiszolgáltatott tud lenni így is. Max annyit tehetsz szerintem hogy beszélgetsz az adott kissráccal ha ismered.
2020. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

A korhatár,már 16.Egyébkén nincs semmi kivetni való abban amit csinálsz.

Én sokkal idősebb vagyok mégis a fiatalok vonzanak jobban.Szerintem

minél idősebb az ember annál inkább vágyik fiatalokra.Úgy érzi,ettől

ő is meg fiatalodik.

2020. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Rengeteg férfinek ez a fétise, 20 felett nem is ismerkednek. Számtalan ilyet ismerek. Nyilván élvezik a naivitásukat, őket még könnyebb hülyíteni, átverni, kihasználni, hitegetni.
2020. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
A korhatár nem 14? Egyébkent nem gondolom hogy az annyira beteges, bár az éretlen kisfiúkon nem értem mit eszik. Ettől sokkal betegebb fétisek vannak, olvasgass csak kérdéseket.:D
2020. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

[link]


A BELEEGYEZÉSI KORHATÁR 14, bizonyos esetben viszont 12...


Mellesleg mielőtt valaki hozzászól bármihez is, és ír hatalmas baromságot, előtte tájékozódni kellene!



"Magyarországhoz hasonlóan további hat európai ország (Ausztria, Bulgária, Észtország, Németország, Olaszország és Portugália) szabályozása szerint a beleegyezési kor 14 év.


Magyarországon 2013 óta azok a 14 és 18 év közöttiek, akik szexuálisan érintkeznek 12 évesnél idősebb, de még nem 14 éves párjukkal, nem büntethetők megrontásért. Azaz a beleegyezési korhatár mindössze 12 év, ha a másik fél fiatalabb 18 évesnél."


Tehát a 14 évesnél idősebbek bárkivel létesíthetnek szexuális kapcsolatot, anélkül, hogy ezt bármelyik félnek felróható lenne!, jogilag teljesen rendben van...

Az már más kérdés, hogy erről kinek mi a magánvéleménye, de ez a tényeken nem változtat...

2020. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem 15 éves korom óta 30 as férfiak találnak be mindig. 18/f
2020. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kovpet ***** válasza:
97%

"Mit lehet tenni?"


Irigykedni.

2020. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy beteges...


Kisse fogalomzavarban vagy.


14 ev felettivel lehet szexelni beleegyezessel. Az mar mki sajat izlese, hogy kinek jon be egy 14 eves srac. A pedofilia nagyon nem itt kezdodik...

2020. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Nézz utána a pedofília fogalmának.
2020. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek meglehet erről a véleménye, de az biztos hogy ez semmi esetre sem számít pedofil dolognak. 14 éves kortól bárkivel lehet együtt lenni, amennyiben ez kölcsönös beleegyezésen alapul, 18 éves kortól meg aztán pláne, felnőtt emberekről van szó, akkor is ha fiatalabbnak néznek ki. Sokaknak tetszenek az ilyen korúak, nekem is pl, és köztük is vannak olyanok akiknek a tőlük idősebbek jönnek be.
2020. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!