Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki került csak láfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki került csak láfétises kapcsolatba egy ismerősével?

Figyelt kérdés

Mostanság egyre több ilyen jellegű dolog jött fel a kérdések között, hogy egy baráti kapcsolatba csak lábfètises kalandba merültek egymással.

Valaki mással esetleg történt hasonló dolog és csak én vagyok az egyetlen akinek ez nem jött össze? :D



2020. aug. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Csak te vagy az egyetlen.
2020. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyenem, de én nővel szeretném.
2020. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként lány barátommal - és tényleg csak barátság, azóta is így van - volt többször is példa rá. Neki volt egy lábfétises barátja, az első pasija, és kicsit rá is átragadt, így egyszer egy házibuliban, ahova együtt mentünk, de nem volt elég nagy a ház a sok emberhez és ezért sátorban aludtunk ketten, a buli végén elszívtunk egy kis vicces cigit, amitől egy jó kis őszinte beszélgetés alakult ki, ez is szóba jött. Nekem meg lábfétisem van, akkor épp barátnőm sem volt -> adta magát a helyzet. Nem volt footjob, semmi ilyesmi, csak egymás lábát simogattuk, masszíroztuk a lábainkkal (footsie). De azt jó sokáig. Tovább nem mentünk. Erre aztán csak úgy volt még párszor példa, hogy összefutottunk, vagy hozzám vagy hozzá felmentünk, és mondjuk beszélgetés közben egymással szemben ülve csináltuk, de valahogy kettőnk között ez sosem ment tovább, kellemes érzés volt mindkettőnknek, és kész. Egész szép lába van, elég nagy, 42-es.


Amióta van barátnőm, aki ennél jobban is kielégíti az ilyen jellegű igényeimet, kevesebbszer van ilyen, de azért előfordul. Amolyan baráti szokás lett nálunk, amiről csak mi ketten tudunk. Sráccal sosem volt ilyen, nagyon messze áll tőlem a homoszexualitásnak a klasszikus formája, de őszintén szólva azért gondolkodtam már rajta sokszor, hogy milyen lenne egy fiú lábával érintkezni. Csak hát nem hiszem, hogy belefér "csak ez" bármibe is.

2020. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!