Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha egyszer arra mennétek haza, hogy a pasitok egy falra tapasztható műpénisszel masztizik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátom, volt hogy én csináltam neki.
2020. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, aminek nem örülnék egy ilyen helyzetben, hogy ha nem mondja el nekem, hogy szeretne ilyet csinálni. Ha a hátam mögött csinál valamit, vagy titkolózik, akkor nyilván nem bízik meg bennem, plusz, nem is ismer eléggé, hogy tudja, hogy ilyesmit elmondhat. Egy kapcsolatban ez nem olyan jó, főleg, ha már egy ideje tart.
2020. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Megcsalást éreznék, rosszul esne. De ha tudok róla akkor mindjárt más, átkérném tőle a helyet a dildón és még az is izgatna ha kaksi van rajta.
2020. szept. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is használtam titokban csajom műpéniszét és feldugtam magamnak.
2022. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 jezusom megcsalt egy gumi kukival 🤣🤣🤣 ez faszsag az csak gumi kuki, hogy lehetne megcsalás, nekem amúgy annyira de annyira tetszene, szeretem dugni a pasikat és nézzni ahogy mű péniszt használnak, 22 L :P éljen a jó szex játék hahaha!
jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!