Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kondi öltöző, spontán merevedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondi öltöző, spontán merevedés, láttál már ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval az edzés végeztével tusolás és öltözés során láttál már valakit teljes merevedéssel?

Olyat aki nem takargatja, csak simál jön-megy az öltözőben, teszi a dolgát, amikor felöltözött pedig távozik.

Tehát nem recskázik a tusolóban meg semmi, csak felállt neki és ennyi.

Bevallom engem ez egyszerre izgat és természetes dolognak tartom. Mármint férfi öltözőben miért lenne gáz, ha valakinek feláll és nem takargatja, elvégre férfiak vagyunk, kit zavar?



2020. aug. 16. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat lattam hogy zuhanyzik merev farokkal illetve hogy boxerban van es latszik a merevedese. Olyat nem hogy merev farokkal jarkal
2020. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
velem már előfordult
2020. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, amit az #1-es írt. Zuhanyzóban már láttam, sőt velem is előfordult, de befordultam a fal felé.

Álló farokkal járkálni egy kondi öltözőben szerintem kiütné a biztosítékot, habár engem nem zavarna ha ilyet látnék. 😊

2020. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már, de velem is előfordult hogy edzés után merevedésem volt.


Takargatni pedig azért szokták, mert attól hogy pasik vagyunk, az még mindig az intim testrésze egy pasinak, és ettől semmilyen szinten sem kötelező mutogatni vagy hogy bárki is lássa hogy neki milyen és mekkora. Ettől függetlenül persze engem is izgat, és odapillantok, meg szoktam nézni, de ennyi.

2020. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
van akinek feláll van akinek nem,egyén függö..es van aki takargatja van aki nem az is csomoszor láttam mar állo dakot
2020. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem állt már fel zuhanyzás közben, próbáltam úgy fordulni, hogy ne legyen feltűnő. Öltözőben egyszer egy srácnak félig merev volt, de nem takargatta.
2020. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Álló farokkal sosem járkáltam, de olyan többször előfordult hogy zuhanyzás közben vagy az öltözőben csak úgy merevedésem lett. Volt mikor takartam, volt mikor nem, függően attól mennyire éreztem úgy, hogy zavarna másokat. Engem személy szerint nem zavar ha másokkal megtörténik, sőt szívesen oda is pillantok, és tudom, hogy mások is vannak így. Ilyenkor nem szoktam eltakarni, de persze direktbe mutogatni sem, csak tusolok tovább. A másik dolga hogy rápillant vagy sem, engem nem zavar. Ha pedig olyanok vannak akiket zavarna, akkor pedig ezt tartom tiszteletben és igyekszem takarni.
2020. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. két napja láttam az edzőterem öltözőjében. Zuhanyoztam, két srác jött be zuhanyozni, végig beszélgettek, az egyiknek felállt. Nem jött zavarba zuhanyozott és beszélgetett tovább. Velem is előfordult, hogy felállt. Szerintem ebben nincs semmi, zuhanyzáskor simán lehet az embernek spontán merevedése.
2020. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!