Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Glory Cafe-ban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glory Cafe-ban mennyire szokták zavarni a heterókat a melegek?

Figyelt kérdés

És mi zavarja a heterókat pontosan? Valami konkrét esemény? Vagy csak a tudat, hogy ott vannak?

Vagy nem is zavarják őket?



2020. aug. 17. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem pont a Glory Caféban, de engem folyamatosan próbálnak becserkészni pasik, és tudod, az elején még jó fej vagy, és kedvesen nemet mondasz, de egy idő után azt a kiéhezett nyomulást akaratlanul is elküldöd a jó édes ....ba.
2020. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt teljesen értem. Az akaratos értetlen embereket én sem szeretem. Bár ezek szerint jó pasi lehetsz. Vedd bóknak.

De nem ez a kérdés lényege. Arra gondoltam, hogy mondjuk mikor átteszed a lukon, amid van, akkor nem tudhatod biztosan, hogy ki veszi a szerszámodat kezelésbe. Illetve hasonlók.

2020. aug. 17. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
te voltál ott? vannak ott egyáltalán nők. mert szerintem nem igazán. én még nem voltam, ez csak egy tipp
2020. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elsőre fura volt a hely, nem zavart, a lyukon keresztül nem is tudtam ki van ott.
2020. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem zavarnak senkit. Többször voltam. Akadnak nők is, de nem mindig a legszebbek és van hogy a párjukkal jönnek kicsit változatossá tenni a napjukat.


De tény, ha egy par félrevonul egy agyra, mindig akadnak tolakodó, simogató kezek, belógatott remenykedő péniszek, tehat nem pont a legdiazkrétebb minden esetben. De nem rossz hely... :)

2020. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak csajok is akkor ott a helyem
2020. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ott még nem voltam, nem is régóta tudom, hogy van. Gay szaunákban voltam többet. Aki nem zárja magára a kabint, az biztosra veheti, hogy lesz közönsége. De ugye egy szaunában csak fiúk vannak. Ott nincs meglepetés.

A gory-ban legalább elvben lehetnek nők. Tehát lehetnek legalább elvben olyan pasik, akik rájuk vágynak. Ők hogy élik meg, hogy esetleg mégsem ők akadnak horogra. Na ez a kérdés.

Bár egy melegnek is lehet érdekes, ha mégis az a kevés nő egyike érez pont rá ingert.

2020. aug. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!