Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek olyan melegek akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan melegek akik komoly kapcsolatra vágynak és nem zaklatnak heterókat ha az világosan tudomására adta hogy heteró?

Figyelt kérdés
A melegek azok inkább csak szexpartnerként tekintenek egymásra vagy kötődnek is és akár az életüket is leélnék valakivel?
2015. nov. 3. 11:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát összefoglalva, olyan melegek akikről nem is venné észre az ember hogy meleg...mert ugyan olyan normális ember, nem öltözködik lányosan vagy ilyesmi, nem beszél b. zisan hanem egyszerű átlag ember aki a férfiakhoz vonzódik?
2015. nov. 3. 11:20
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A melegek mind ilyenek. Akikre re gondolsz azok a b_zik.
2015. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy léteznek. :) Igazából minden meleg erre vágyik valamilyen szinten, csak mivel sokan kudarcot vallanak a párkeresésben, emiatt döntenek úgy, hogy ha már párom úgyse lesz, akkor inkább a dolog szex részét élvezem ki. Erről sokszor ők maguk tehetnek, hiszen egy párkapcsolatkeresés nem abból áll, hogy első talin análozunk, s már másnap úgy kezeljük a másikat, mint a 10 éves házasok, majd aztán a fellángolás alábbhagyásával derül ki, hogy nem is illenek egymáshoz, eltérő az értékrendjük stb stb.
2015. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen vagyok.
2015. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem zaklattam heterókat.

Négy és fél éve párkapcsolatban élek.

2015. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha összefutnánk az utcán soha nem gondolnád hogy egy "b-z-val" találkoztál.
2015. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Grunge, a heterókat is meg tudod így különböztetni, hogy aki csak szexelni akar a lányokkal az mi és aki kapcsolatra vágyik az ki?
2015. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

7#

Igen. Erre valók a hímringyó és a ri_anc kifejezések

2015. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van egy ilyen, sőt igazi eretnek leszek! Egy BI van itt aki ilyen, és abszolút kapcsolat-orientált.


Grunge, én is ugyanígy használom a két szót :D

20/f

2015. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!