Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok! ha együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Biszex lányok! ha együtt vagytok egy lánnyal nem hiányzik "az"?

Figyelt kérdés
én a nőket szeretem. akit kiszemeltem eddig nem volt nővel, csak petting, de azt mondja biszex. ha összejönnék vele nem hiányozna neki "az".. ? tegyük azt hozzá hogy nem egy egyéjszakás dolognak szánom őt, ahol a szexre megyünk rá,hanem egy kapcsolatnak, ahol szeretjük a másikat.

2020. aug. 18. 00:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ertem hogy mi zavar de az már bifóbia, ha ennyire azt feltetelezed hogy mindenkepp meg fog csalni, mert a bi emberek mindenkivel összefekszenek, csak mert döntésképtelenek. Ez nagyon nagy általanosítás és tévhit.
2020. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

8. és mit teszel ha egy kapcsolatban vagy, de változik a lelkiállapotod. vagy ha szereted nem változik?


10. jaaaa, hogy van pasid!!! :O

2020. aug. 18. 00:29
 13/18 A kérdező kommentje:
11. semmi ilyet nem hiszek. csak aggódom mert nincs "izém" :D
2020. aug. 18. 00:31
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha biszex a làny akkor meg fog csalni ha a szerelem gyengül vagy eltünik.

Mondjuk egy kiadós veszekedés utàn.

Ezért ne foglalkozz csak leszbikkel.

2020. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van akinek fog hiányozni, van akinek nem... ezt így előre lehetetlen megmondani. Az hogy félre fog-e lépni, kívánni fogja-e közben a férfiakat meg a kapcsolatotok mélységétől fog függeni. Ne ezen pörögj, hanem hogy összecsiszolódjatok és őszintén beszélgessetek - ha már ott tartotok - a szexualitásotokról is.
2020. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, latod kerdező na pont az ilyen embereknek ne higgy mint a #14, ő valószinű amúgy egy olyan férfi aki szerint egy biszexuális nő csak arra van teremtve hogy lehessen vele harmasban szexelni... Nem fog azert elhagyni mert nincs farkad... Ismerek olyan embert aki 5 eve van együtt wlw parkapcsolatban egy bi lannyal és nem, nem csalta meg egyszer sem sőt együtt tervezik a jövőjüket.
2020. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biszex nőként más nővel csak akkor vagyok, ha éppen megkívánom velük a szexet. Kilengés szerűen, vagy hívjátok aminek akarjátok. De alapjáraton ha kapcsolatra gondolok, az mindenképpen hetero kapcsolat legyen. Lehet rosszul látom, de sok biszex nő inkább alkalmanként akar együtt lenni nővel, és nem ilyen állandó kapcsolat félében.
2020. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

15. ha véletlenül felmerülne ilyen probléma meg lehet oldani azzal hogy összecsiszolódunk és 'a nélkül" megoldjuk úgy ahogy a másiknak jó?


16. ezt öröm volt olvasni! :)


17. értem, az más.

2020. aug. 18. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!