Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Akinek már volt szexkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akinek már volt szexkapcsolata, de valamiért vége lett, annak nem hiányzik az a szexpartnere? Vissza gondoltok a közös együtt létekre?

Figyelt kérdés
Persze lányokra is vonatkozhat, de inkább fiúkhoz szól a kérdésem.
2018. dec. 12. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De.
2018. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem hiányzik

/27f

nem akartam a gyerekét nevelni. de jó dolga volt a farkamnak a kezében,szájában,puncijában. Többféleképpen csókolt és jól. átlagos teste volt, de mindent megcsináltunk egymásnak. ő taniitott puncit nyalogatni :D szeretett taniitani :) :) meg szopni is. betakarózni

2018. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem hiányozni fog

Ugyanis kb már vége

2018. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár britt tudósok bebizonyították de igen gondolunk rájuk nekünk férfiaknak is vannak érzéseink
2018. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt néhány. Van egy aki nagyon hiányzik vele nagyon egy hullám hosszon voltunk és mégis megtudtunk maradni barátok de imádtam ő is engem nagyon jo volt ő igazi favorit volt nekem minden tekintetben én is neki a zsánere szóval tökéletes volt összetaláltunk. A távolság miatt lett vége meg egyéb okok miatt. 24F
2018. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt néhány, mindig örömmel gondolok vissza rájuk. Volt idősebb anyuka, volt fiatal cumibajnok csaj, kolléganő, mindegyikben volt valami jó.
2018. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem sima szexkapcsolatom nem volt

BDSM-el fűszerezett kapcsolatok voltak, nagyon élveztem

eszembe szokott jutni, de most komoly kapcsolatom van, így nem nagyon vágyakozom utánuk, ha nem lenne komoly, akkor lehet hiányoznának azok a dolgok


esetleg az érdekel, hogy a te volt partnered vágyakozik e rád?

kérdezd meg őt :)

2018. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hianyzik a volt szexpartnerem, a szex hianyzik.
2018. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De hiányzik a szex vele bár már rég volt!
2019. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én majdnem az összes exemmel kipróbálnám, milyen lehet most vele.
2019. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!