Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk és lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk és lányok, nektek pasival vagy nővel jobb a párkapcsolat, csók, és a szex?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg miért, és kort, nemet is írjatok.

2020. aug. 21. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csókban eddig egy srác volt az adu, nővel a szex. 23/bi/l a nők a legjobb nyaló pajtik
2020. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Párkapcsolatot csak férfival tudok elképzelni.

N

2020. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
2es, adom, én is.
2020. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nagy_medve ***** válasza:
75%

Ez nem .. meleg párkapcsolatban vagyok és :) van az a pillanat amikor arra gondolok ohh igen ő az én párom aranyos és olyannak szeret amilyen vagyok bocsi . Nyálasság miatt de ez az igazság

Nem azért jöttünk össze mert sok pénze van mert nem .. azért mert bele szerettem ! :) 42f

2020. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pasival minden jobb. 40/f/bi
2020. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat mindkét nemmel. Fiúba és lányba is voltam már szerelmes.

Csók, szex viszont lányokkal sokkal jobb nekem.

21/L/bi

2020. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Párkapcsolatban csak lányokkal tudok élni.

Szex meg igazából inkább más, nem tudnám mondani melyik jobb (férfiakkal én vagyok a passzív).


33/f/bi

2020. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bacardiboykvar ***** válasza:
60%
Én párkapcsolatot csak nővel tudok elképzelni, a szexet is nővel szeretem jobban, de néha jöhet egy egy pasi is szexre. 45 éves független bi pasi
2020. aug. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kingroyal ***** válasza:
94%

én nekem szerencsémre van lehetőségem, hogy van a barátnőm, aki tud arról hogy biszex vagy, és így “engedélyezi” hogy mellette egy sráccal is legyen kapcsolatom.

a csók és a szex jobb a lánnyal, viszont szeretem a fiuval is nagyon, és eszem ágában sem lenne otthagyni egyiket sem.

17/f/bi

2020. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!