Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, létezik olyan hogy egész életetekben egyetlen pasival dugtok?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja összejöttem a barátnőmmel, totálisan odavagyunk egymásért, és elvettem a szüzességét. Én 32, ő 23. Jól nevelt csajszi nem akarta akárkivel megtenni. Szeretnék vele hosszútávon tervezni, de pár év múlva nem fog benne előjönni hogy milyen lehet egy másik farok? Csakmert ha nekem ő lett volna az egyetlen punci, bennem biztos hogy előjönne a kiváncsiság milyen lehet a többi punci. Nőknél hogy van ez?

2019. máj. 21. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Igen, létezik :)
2019. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Felejtsd el
2019. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nehéz előre megmondani, szerintem egyelőre ne agyalj ilyeneken.

Sajnos nálam ez a lehetőség ugrott, de ha olyan férfival találkoztam volna, aki mindent megad, nem hiszem hogy egy idő után szimpla kíváncsiságból kacsingatnék más felé.

2019. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kifejtenétek? Főleg középkorú nők véleménye érdekelne hogy mi lett a tapasztalat pár évvel később.
2019. máj. 21. 19:32
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Előbb utóbb ki fog próbálni mást is, de erről neked nem kell feltétlenül tudnod
2019. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Létezik, de nagyon kevés az ilyen.

Ahogy előttem is írták előbb utóbb hajtani fogja a kíváncsiság h milyen lehet mással a szex stb..


L

2019. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%

Mivel van köztetek jópár év, sanszos, hogy más kalbászára is rá fog fanyalodni.

Nem tartom túl valószínűnek, hogy csak Te leszel az egyetlen az életében.

2019. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
13 éve nem próbáltam ki mást! Szóval igen létezhet!
2019. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezö ha értenél egy kicsit is a nökhöz vagy igy összeségében az emberekhez akkor ezt meg se kérdeznéd. Még szép hogy fogja csinàlni màssal is. Komolyan mondom jobban jàrnàl ha ez nyitott kapcsolat lenne és engednéd neki.
2019. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy létezik. De attol hogy hajtja a kíváncsiság nem feltétlen fogja kipróbálni mással. De ahhoz mindkettőtöknek tenni kell a kapcsolatert, hogy ne váljon unalmassá,ne laposodjon el.
2019. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!