Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tegnap voltunk naturista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltunk naturista kempingben és volt egy német pasi olyan 45 körül aki akárhányszor mentem arrafelé érzékelhetően rátapadt a tekintete a farkamra viszont családdal volt ha jól láttam?

Figyelt kérdés

Akarhatott valamit vagy csak csendes kíváncsi típus? Hogy lehet kideríteni hogy ha mégsem akkor ne szégyenítsem le magam

Sajnos a nyelvet nem beszélem olyan mértékben hogy beszélgetést kezdeményezzek

Előszokott ilyen fordulni?

Van aki még megy a héten balatoni kempingbe?


2020. aug. 26. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is ránézel, dobsz egy mosolyt, biccentesz hogy jöjjön utánad, és ha követ téged akkor térdelni fog a nádasban. Nem kell ezt túl variálni.
2020. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
csomo apuka titokban bi..tetszett neki amit látott..
2020. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Naturista strandon nekem is volt mar nehany ilyesmi kalandom, hosszabb szemkontaktus utan jeleztunk egymasnak aztan a sziklak mogott folytattuk :D
2020. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Naturista strandon és kempingben jellemzően ez megy. Több ilyen kalandok is volt, egy kacsintás, aztán megtaláltuk egymást valahol félrevonulva. Vagy kempingben ismerkedés után valamelyikönk szállásán.
2020. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!