Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam a jelölteknek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a jelölteknek vagy se hogy csak kíváncsiság?

Figyelt kérdés
Szóval olvastam itt sok dolgot. Pl hogy hol érdemes ismerkedni. El is kezdtem. Van is 2-3 srác aki arckép nélkül a farkam látva leszopna és megdughatnám. Azonban a kérdés, hogy elmondjam nekik, hogy csak kíváncsiság van bennem és sose voltam sráccal? Valamint hogy nem tudom valaha lesz-e ismétlés? Vagy inkább ne?
2020. aug. 31. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így keresek, mint te, hogy még sose voltam, és nem tudom, hogy lenne e ismétlés, csak a másik oldalon (én szopnék, engem dugnának).


Én elmondanám

2020. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, jobb ha elmondod, hogy kezdő vagy és mire vágysz (ne ott, hanem előre), mert lehet ezzel kiszűröd azokat, akik nem valók neked. Hidd el, jelentkező lesz elég így is, de legalább válogatva.


Én pl a passzív oldalt szeretném egyszer kipróbálni és én is tuti kiírnám nagybetűvel, hogy nulla tapasztalat és csakis apró lépések, mert fene tudja, hogy mennyire fog tetszeni vagy fájni ott élőben és ha olyan a partnerem aki nem megértő, akkor egy nagyon rossz élmény lehet belőle. Viszont tudom, hogy így is ezer jelentkező lenne.

2020. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ne fesd le magad másnak mint ami vagy, mert élőben úgyis kiderül és a többség nem díjazza ha be akarod csapni. S azt is, hogy lehet csak egy alkalom - legyél egyből korrekt.

Megjegyzem, sokan szeretik az "elsőbálózókat" úgyhogy valószínűleg ez nem fogja eltántorítani őket.

2020. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelezd hogy az első alkalom lenne pasival.
2020. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkepp mondd el. Az oszinteseg fontos hisz gondolom te is azt varod el. En peldaul kimondottan elsos sracot keresek.
2020. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!