Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nyáron részegen leszoptam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron részegen leszoptam egy haveromat. Most többet szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nyári szünetben a Velencei tónál voltunk a barátnőinkkel, és sikerült eléggé nagy partit csapni. Aztán egyik este a haverom leszopatott. Azóta nem beszéltünk róla, de most felvetette, hogy mi lenne, ha megismételnénk, sőt akár meg is dugna, ha benne vagyok. Igazából nem tudom, hogy mitévő legyek.

2020. szept. 4. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jó buli lehetett 😀
2020. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne tőlünk kérdezd. Ha szeretnéd menj bele. Ha nem akkor mond neki hogy nem akarod. :) Én irigylem azért a srácot :)
2020. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén... A GYK-tól vársz tanácsot?...


Amúgy szexintem csináld, a szex az jó

2020. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod csináld, ha nem akkor ne. Eht csak te tudhatod
2020. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd hogy megdugjon, biztos élveznéd.
2020. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk te mit élveznél, neked mi lenne a jó??? Kb. mintha azt kérdeznéd gulyáslevest túrós csuszával, vagy erőlevest csirkepöri másodikkal ebédelj. Eldöntöd, ha akarod ismétled, ha nem akkor meg megmondod neki, bocs nem, nem vágyom rá.
2020. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 StevenUp ***** válasza:
30%
Mennyi alkoholt kell inni ahoz hogy egy egészséges pasi bekapjon egy f**t? :o
2020. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés,amire a választ csak te tudod magadnak megadni.

Ha tetszett és élvezted,netán téged is érdekel a dolog akkor folytatódjon tovább a "buli",lehetséges hogy tetszene is neked a folytatás,ha viszont nem szeretnéd akkor mond meg neki,hogy bocsi de nem szeretnéd.

Ahhoz szerintem,hogy egy másik férfinak bekapd a szerszámát,ahhoz azért magadba is kell nézni,mert ezt nem lehet szerintem arra fogni,hogy sokat ittál ...ez azért is lehet mert téged érdekelt a dolog,vagy esetleg vonzott a barátod stb..

Azt viszont nem tudom,hogyan kerüljétek el a barátnőitek elöll ezt.

2020. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Szexeljetek egy jót, de legjobb lenne bevonni a barátnőiteket is.
2020. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

elmeséled hogy hogyan szopatott meg :)?

privátba is jó


csak még én sem szoptam eddig soha senkit de néha izgat a dolog és kíváncsi vagyok hogy milyen volt és hogy történt:)

2020. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!