Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a barátnőm legjobb barátját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm legjobb barátját leszoptatom akkor megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tehát a barátnőmnek gyerek kora óta van egy bisex legjobb barátja. Én mindig is szerettem volna ha egyszer leszop egy pasi mert úgy gondolom hogy csak egy fiú tud igazán jól szopni mivel tudja pontosan hogy saját magának mi a jó. Én nem vagyok bisex el sem tudom képzelni hogy engem seggbe rakjanak, de szívesen leszopatnám magam egy pasival. A srác benne lenne, mondtam a barátnőmnek is viccesen hogy majd leszoptatom a haverját, de szerintem nem vett komolyan. Szerintetek? 21/F

2014. febr. 10. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
meg hat!a baratnodet kinyalna egy csaj?amugy meg van benned egy kis homo!
2014. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Akárhogy is áltatod magad biszex hajlamod van öcsém... Mivel én hetero vagyok és eszem ágába sincs leszopatni magam egy pasival... Undorító...
2014. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

Passz

2014. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fene van itt ma? Biszexuális megcsalós hétfő???


Az előbb egy másik kérdéshez már leírtam:


Minden olyan esemény megcsalásnak nevezhető, amikor testi, vagy érzelmi síkon egy másik féllel kapcsolatot létesítünk a párunk tudta nélkül, és ha tudná, az neki fájdalmat okozna...


Innentől kezdve ez személyfüggő... és teljesen független a másik fél nemétől!


Van, aki különösen zokon venné... van, aki próbálna ebből egy édeshármast kicsiholni...


Mondjuk ha az én férjemet egy másik férfival találnám egy ágyban, csomagolhatna... (Míg ha nővel, akkor átgondolnám, és lenne olyan helyzet, amit meg tudnék érteni.)

2014. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem leszoptatod, hanem leszopatod... De mindegy
2014. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát az valóban igaz h a pasik jobban tudnak sz+pni na de ne már ez kicsit gáz hogy a barátnőd legjobb barátjával csinálnád
2014. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsalod ezzel.
2014. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

"Hát az valóban igaz h a pasik jobban tudnak sz+pni"


Ez hülyeség. A szopás minősége is jórészt fejben dől el, ha te nem vagy meleg, akkor kicsit se fogod élvezni akármilyen jó a technikája egy pasinak. Ennyi erővel próbáld ki egy kecskével is bazz.

2014. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pffff. megy trollkodas, mi? az elozo ket kerdes is mar gyanus volt, de igy hogy itt a harmadik ugyanolyan temaju... koszi, unalmasak vagytok :)
2014. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Akárhogyan áltatod magad, forró vagy mint egy kazán.
2014. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!