Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hármas szex? Férjemet szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex? Férjemet szeretném meglepni még egy lánnyal csak nem tudom hogy hol találnék lányt hozzá. Mit ajánlatok hol keressek? Huszas harmincas éveikben levő lányt keresnék

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszlányok

Hu

2020. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
swingerklub, lementek szétnéztek, sok szóló nő is jár. Ha 20-30-as lányt kerestek akkor hasznos ha ti is hasonló korúak vagytok és úgymond attraktívak. Vannak lent fiatal jó csajok, de általában nem az 50-es - fogalmazzunk úgy - nem túl előnyös párokhoz szállnak be. Szóló biszex nőkre hajt mindenki: szóló pasik, szóló nők, párok, szval cserébe le is kell valamit tudni tenni az asztalra.
2020. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A hármas szex önmagában még nem biszex kategória XD
2020. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nekem nincs ilyen asszonyom.
2020. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Véletlenül nem magadat szeretnéd meglepni egy lánnyal úgy, hogy a férjednek ne legyen feltűnő, hogy biszex vagy?

Azért kérdezem, mert nagyon hasonlít a vágyad, hogy meglepd a férjed, ahhoz, amikor én beszéltem rá a feleségem még egy pasira, hogy együtt lehessek a barátommal.

Ez nem baj, a férjed biztos örülne neki, de azért tisztázd magadban, mit éreznél, amikor látod, hogy a férjed a másik nőt szopatja, dugja.

2020. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
golden gate ponty hu forumain is lehet sikerrel járnál.
2020. szept. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!