Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 közeli nő házasodni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 közeli nő házasodni/komoly kapcsolatot szeretne, akkor annak már csak a selejtek (el nem keltek) maradnak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, egy éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak.


Úgy látom, hogy aki komolyat akar férfiak közül a korosztályomból, annak már van. Akinek meg nincs, az vagy nem is akar kapcsolatot (csak elvan a csajokkal néha), vagy pedig valami miatt nem passzol az ízlésemhez.


A fiatalabbak is tetszenek külsőre, de velük nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani, és nem is biztos, hogy megfelelő partnerek lennének. (Úgy 24 és max. 33 között keresnék párt.)


Szerintetek ennyi idősen már a kicsit "hibásak" maradnak egymásra, vagy lejjebb kell adni az igényeket, vagy esetleg meg kell most már várni, amíg az egyetemen kezdődött kapcsolataik véget érnek? Tényleg nem tudom, csak találgatok...


Ti mit gondoltok?


(Bp-i vagyok, szóval még ismerkednem sem lenne nehéz.)



2014. jún. 5. 10:34
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
O ne aggódj a 30-on túliak most kezdik a válást. nézz pár korosztállyal feljebb
2014. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Őszödi Ferenc ***** válasza:
89%

"selejtek"

Hát ha Magácska csak "selejtes" férfiembert tud fogni magának, akkor Maga sem lehet valami nagy szám.

2014. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
Van abban, amit az első mond. Ilyenkor szokott szétmenni az egyetemi/főiskolai vagy még korábbról származó kapcsolatok egy része. Ha szerencsések, akkor még a házasság, gyerek előtt borul a dolog. Ha kevésbé, akkor...
2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
76%

27/f vagyok, és én úgy látom, hogy még éppen időben vagy. Elég sok barátom van, akiknek szintén most lett vége a kapcsolatuknak (fiúk), és jelenleg egyedül vannak.


Tehát az egyetemen kezdődött kapcsolatok kb. most értek véget.


Úgyhogy hajrá. :)

2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

utolsónak teljesen igaza van, nem vagyok a top 10-ben sem külsőre, sem belsőre.:) Arra gondoltam a "selejtet", hogy vajon ők miért maradnak egyedül? Én nem azért, mert nem vagyok szép vagy vékony, vagy nem oké a személyiségem, nincs munkám vagy ilyesmi, hanem mert nehezen dolgoztam fel a szakítást, és nehezen nyitok. De ők? Egy férfi? hát nem tudom...


Az elsőnek pedig: nem tetszenek azok a pasik külsőre még, de majd...:)

2014. jún. 5. 10:41
 6/48 anonim ***** válasza:
81%

Èn is 30 leszek.

Èn is elgondolkodtam azon, hogy az a pasi, aki 30-35 körül még nem házas, nem is él komoly kapcsolatban, és gyereke sincs korábbi komoly kapcsolatból, azzal valami gáz van, hibás, selejt.

Aztán eszembe jut, hogy akkor én is hibás vagyok, mert én se vagyok házas, se gyerekem nincs komoly kapcsolatból...

Èn azért vagyok még mindig egyedül, mert a tanulás és a karrier mindig elönyt élvezett nálam, és nem is vágytam nagyon arra, hogy pl anya legyek. Söt arra sem, hogy egyÿtt éljek valakivel. Megpróbáltam, nem jött be.

Férfiak között is vannak ilyenek... Elöször megcsinálják a karriert, elöször "élnek". Szerintem ne add lejjebb az igényeidet, csak forogj olyan körökben, ahol elképzelhetönek tartod, hogy találkozhatsz érett, komoly pasival. Pl. én golfozni járok.

2014. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

utolsó: a munkahelyem pl. ilyen hely, vagy...mondjuk az igényesebb szórakozóhelyek (félreértés ne essen, szeretem én a putrit is a huszonéves elejei srácokkal:D).


fura, hogy arra nem gondoltál, hogy te is selejt vagy. De egyébként nekem van karrierem, de már éltem együtt pasival, volt 3 komoly kapcsolatom is, csak most valahogy megijedtem, hogy már nehezebb összeszedni ezeket a dolgokat.

2014. jún. 5. 10:47
 8/48 anonim ***** válasza:
30%

AZ a baj, hogy sok férfi még ebben a korban sem szeretne családot, gyereket, ő a fiatalabb lányok között keresnek inkább. Aki szeretne, az általában már foglalt. Neked a harminc felettiek a célcsoportod, de abból meg olyat kifogni, aki szingli, nem már elvált és gyerekes (gondolom nem elsősorban olyat keresnél) és még normális is, azt nem könnyű, mert az ilyeneket, már rég megfogták maguknak. Aki ennyi idősen még magában van, annak oka van.


Nem azt mondom, hogy nincs normális, de nem könnyű találni.

20-25 a te elvárásaidhoz gyerek, de itt van nagy választék

25-30 a legtöbbje manapság még mindig nem tart ott, amelyik igen, az már fiatal férj, fiatal családapa, de leaglábbis tartós kapcsolatban van

30-35 aki itt tiszta lappal van (magyarul szingli, nincs gyerek) az akármilyen csúnya dolog, de gyanús, hogy miért az? A jópartik eddigre már elkelnek nőből is, férfiből is. Vagy a felszabaduló anyag jellemzően az, aki beleragadt anno a régi kapcsolatába és 1-2 gyerek után rájöttek, hogy kár nyüstölni egymást ez tényleg nem megy.


Sok szerencsét!

2014. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
87%

Pff... Ha egy férfi írná azt a 30 körüli egyedülálló nőkre, hogy selejtek, akkor te hogyan éreznéd magad!?


Emlékeztetnélek téged, hogy jelenleg te is egyedülálló vagy... Úgy érzed, hogy azért, mert selejt vagy?

Vagy esetleg fel sem merül benned, hogy más embereknek is meglehet az okuk, azon kívül, hogy gond lenne velük?


Kissé beképzelt vagy... Kissé nagyon.


28/N

2014. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes a kérdező hozzáállása.Mert ezek szerint csak a pár nélkül maradt fiatal férfiakra gondol, azaz senkit nem akar elcsalni. Ez méltánylandó. A dolog másik oldala viszont elgondolkoztató. Mert akkor őt, a kérdezőt is "selejtesnek" kell tekinteni, hiszen végül is ő sem kelt el (persze a a két nemet eből a szempontból egyenrangúnak tekintjük). Azaz, a kérdezőnek talán a saját maga helyzetének ismeretében talán "lejjebb kellene vinni" az igényeit és elvárásait. Egyébként meg nem veszett még a dolog. A huszas évek elején kötött házasságokban nyilván sok a fiatalos hév és kevesebb a realitás. A későbbi életkorban már lényegesen több a realitásérzék, a valóság tárgyilagos felmérésének képessége, a másik ember belső emberi tulajdonságainak jobb felismerése. Csak ilyenkor arra kell ügyelni, hogy az esetlegesen kialakult és rögzült viselkedésformákra és szokásokra (pl. alkoholizmus) nem szabad legyinteni és mintegy menekülésként, irreális álmot kergetve belemenni egy kapcsolatba. Egyébként meg nem hinném, hogy a jelzett korosztályba tartozó férfiak feltétlenül selejtesek lennének. Talán túlzottan is önállóak (mondhatnám "önzők", akik nehezebben alkalmazkodnak), akik óvatosabbak és megfontoltabbak talán és nehezebben mennek bele akármilyen kapcsolatba. Netán volt már kellemetlen tapasztalatuk és mélyebb érzésűek, tehát az átlagosnál jobban a lelkükre vették.
2014. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!