Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A filmek/sorozatok belőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A filmek/sorozatok belőletek is kiváltják ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap végeztem egy sorozattal,és 2 lány összejött benne(aztán nem tartott sokáig na mindegy😂). Én meg tudom magamról,hogy valószínű biszex vagyok (bár ez kicsit bonyolultabb),viszont lánnyal még sosem jöttem össze,pedig nagyon szeretnék,mert tudom érzelmileg tudnék hozzá kötődni,és egy ideig így megfeledkeztem róla,mert esélytelen jelenleg,és most a sorozat miatt újra előjött ez a vágy,de nagyon erősen. (Még nem voltam szerelmes,1 barátom volt,meg olyanok amik alakultak,de semmi nem lett (fiúkkal),úgy hogy nem ez a mindenkiben szerelmes típus vagyok) Főleg,hogy a sorozatban is az egyik csaj nem merte felvállalni,és ebben azonos velem (legalábbis család előtt nem menne,máshol igen).

Szóval,hogy veletek is volt-e már ilyen,hogy film/sorozat hatására újra vágyat éreztetek?


2020. szept. 6. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Melyik ez a sorozat?
2020. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!