Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális apák, buta kérdés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális apák, buta kérdés, de sok van belőletek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hány olyan csalásod férfi, apa van aki valójában biszexuális, erre van statisztika pl?

Esetleg ti ismertek ilyen apákat?

Én is bi vagyok és ha majd családot alapítok akkor ezt pl jó ha elmondom majd a páromnak?

Hogyan kezelitek?



2017. dec. 31. 09:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Egyről tudok, az én vagyok. Biztos van több is, de, hogy erről valami statisztika lenne, nem tudom.

Ha a barátnőd,vagy később a feleséged nem tudja, hogy két kapura játszol, nem biztos, hogy meg kell tudnia. Ha erősen homofób, akkor jobb, ha nem tud róla. Ha nyitottabb, vagy teljesen nyitott, akkor is csak óvatosan adagold.

2017. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok. Párom kezdetektől tudja és engedi...csak vigyazok magamra. Szóval nem agyatlanul.
2017. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
nálam nem tudja
2017. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 kovpet ***** válasza:
97%

Mondd már el, hogy szerinted hogyan lehetne ilyen statisztikát csinálni... gondolatolvasó készülékkel? :)


Amúgy szerintem sokan meglepődnének, ha kiderülne valami konkrét szám, valami csoda folytán.

2017. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is elég magas ez az arány, nem csak elvétve fordul elő ! Abból gondolom, hogy társkereső oldalakon elég sok a "nős keres szintén nőst " és ezek nagyrésze csak "Kíváncsi hetero" amit tudjuk, hogy az biszex.
2017. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Neten anonim kitöltés és kész. Így lehet.
2017. dec. 31. 13:21
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
+1, mert én is bi apuka vagyok a sok közül
2017. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 kovpet ***** válasza:
86%
# 6: Igen, pont így készült statisztikákban lesz az átlagos péniszméret 25 centi :)
2017. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Enyhe bi vagyok. Azaz, általában szopatni szoktam fiúkat. Bár most volt egy srác, akinek én is szoptam :)


Lajos 53

2017. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
én is az vagyok!!
2017. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!