Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 22 éves srác vagyok egy pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác vagyok egy pár éve érdekel milyen lehet pasival csak valamiért nemmerem kipróbálni ?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok jelenleg amiben nagyon is jólérzem magamat de sajnálom, hogy eddig még nempróbáltam ki ?

Hagynon kéne ezt a gondolatot ?



2020. szept. 8. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem csalnám meg a barátnőmet. Ha esetleg valami miatt tönkremegy a kapcsolatotok, akkor próbálnám ki pasival.
2020. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonlo helyzetben vagyok. Ferfiakkal max webcam szex volt, de szerencsere mar kezd elmulni az ujdonsag varazsa, igy mar egyre ritkabb a dolog.

Szerintem ne csald meg a parod! :)

2020. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne csald meg a barátnődet!

Tudom, izgató, hogy milyen lehet egy pasival, de ennek a kiderítését hagyd akkorra, ha véletlenül vége lesz a kapcsolatnak.

Vagy, ha a barátnőd nem elutasító a mássággal szemben, próbáld meg, megbeszélni vele, hogy téged izgat az, hogy kipróbáld egy másik férfivel.

2020. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
en is igy voltam,aztan elmentem egy fiuhoz aki leszo-pott es nagyon jo volt..azota jobb fiuval,jobb a szex
2020. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hiába próbálod elnyomni magadban ez a vágy akkor is ott lesz a bensődben évek múlva is, mert ha ez előjön, nem lehet csak úgy kiverni a fejedből.

persze lehet úgy csinálni, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon, én igy voltam.

2020. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyhatod, de a vágy nem fog elmúlni... mert benned van. A párod ne csald meg, de a következő kapcsolatod már célszerű úgy kialakítani, hogy tudjon róla biszex vagy.
2020. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha ez a kapcsolat komoly és nemlesz alkalmam kipróbálni lehet hogy zavarni fog, hogy sosem próbáltam ki de mégiscsak többet ér a kapcsolat mint egy futó kaland vagy nem ? Bár idősebbektől sokszor hallottam, hogy alkalmakat sose hagyjak ki barátnő mellett sem és, hogy attólmég startoljak más lányokra is mert késöbb már késő lesz.
2020. szept. 8. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát így lesz homokos a legtöbb ember, mert csak ki akarja próbálni, aztán benne ragad. És még ők vonulgatnak a szivárványos zászlaikkal!
2020. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!