Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok és elszeretnék...

22 éves vagyok és elszeretnék koltozni itthonról! Jó a kapcsolatom apummal meg tesómmal, de szeretném kipróbálni magam stb. tanács? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az iskolát!Legjobb barátnommel akit 7 éve ismerek beszéltük h felkéne koltozni Budapestre.Keresni albérletet, melót!Az a baj hogy anyum már nem él lassan 3éve!Nem merem itthagyni apumat meg bátyámat.Idáig mindig én csináltam meg a házimunkát,és attól félek ha én elmegyek akkor ki csinálja meg házimunkát meg ilyenek!sztem megszokták h mindig én csinálom.Tanács??bocs a helyesirásért!
2010. aug. 6. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen beszélj velük erről, hogy mik a terveid, és majd a reakcióikból meglátod, hogy mit szólnak hozzá, akkor könnyebben tudsz majd dönteni.

Egyébként akkor te már azért elég jól "kipróbálhattad" magad. Sajnálom, hogy anyukád már nem él!!

2010. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb úgyis elmész otthonról és belekell tanulniuk az otthoni szerepbe. Igy legalább hamarabb hozzászoknak ahhoz, hogy nagyfiú vagy és a saját életed éled. Ha otthon bordel lesz az már az ő hibájuk, nem várhassák el tőled, hogy örök életed ott tölsd és takaríts utánuk. Szerintem próbáld meg de előbb munkát keress és csak utána költözz fel Bp-re szerintem.

L/17

2010. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ők is felnőttek, előbb-utóbb megtanulnak gondoskodni magukról.
2010. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami az anyukáddal történt, de mégsem maradhatsz velük életed végéig, csak azért, hogy legyen aki mos rájuk. A saját utadat kell élni, mikor, ha nem most? Ha lesz saját jövedelmed, talán támogatni is tudod őket. Meg fogják érteni.
2010. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg fogják csinálni. Éld az életed! A saját életed!
2010. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy gyereknek akkor kötelessége ellátni egy szülőt, ha már idős, vagy beteg. Az apukád még nem lehet annyira idős, hogy ne lenne képes magáról gondoskodni, (az már más kérdés, hogy mit szokott meg és miért gondolja, hogy a Te dolgod a háztartás vezetés.) A bátyádat végképp nem neked kell ellátni.


Teljesen természetes igényed, hogy önállósodni szeretnél, ha ezen megsértődnek, az nem a Te hibád, az Ő felfogásukkal van a probléma.

2010. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!