Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, nektek bezavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok, nektek bezavar a csajozásba az, ha akkor mellékesben még sráccal is vagytok néha? Ezzel kapcsolatban kérek tanácsokat.

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem haza külföldi munkavállalásból és iszonyatosan ki vagyok éhezve a szexre, csókra, érintésre. Nyáron 6 napon 12 óráztam és semmi időm nem volt ismerkedni és nagyon másra sem. Alapvetően a lányokat szeretem, csak barátnőim voltak, csak nőkbe tudok szerelmes lenni, az utcán inkább a nőket nézem meg, de próbáltam már sráccal is egy párszor és tudom hogy bi vagyok.


Tudom, hogy tudnék találni fiú szexpartnert napok alatt. Jól nézek ki, a rómeón eddig is maximum 1-2 nap volt mire találtam egy szintén helyes valakit, aztán újabb 1-2 nap, amire találkozni tudtunk. De a csajozás is jár az eszemben, mert barátnőt szeretnék találni. Eddig mindig olyankor próbáltam srácokkal, amikor nem volt barátnőm és nem is nagyon csajoztam, de most iszonyat vágyom a szexre. A csajokkal természetesen nehezebb, nem vagyok akkora Casanova, hogy egyéjszakásaim legyenek, vagy felszedjek egy lányt és már aznap lefeküdjünk, vagy ilyet sem, hogy 1. vagy 2. randin. A csajokkal lassabban haladok, de általában ha nagyon ráfekszem a témára, akkor 2-3 hónap alatt tudok barátnőt találni. De most ettől tartok, ha lennék sráccal, akkor már kevésbé lenne kedvem csajozni, mert valamennyire már ki lennék elégülve. Te voltál már hasonló helyzetben? Ha foglalkozni kezdek a srácokkal, akkor már nem lesz akkora kedvem csajozni?

26/F


2020. szept. 14. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így van.
2020. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sráccal nyilván könnyebb összejönni.

Ha viszont megismersz egy fiú szexhavert, akivel rendszeresen elélvezel, lehet, hogy minden a nőkkel kapcsolatos vonzalmad ellenére is kevésbé leszel motivált, hogy náluk is erőlködj.

2020. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok és ez miatt nem merek sráccal lenni először 😗
2020. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!