Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt olyan biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan biszexuális lányok, akik szintén egy biszex lánnyal vannak kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyenek a tapasztalataitok? Környezetetek, ismerősök hogy fogadták?

2020. szept. 12. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ahha.

Hát a szüleimnek kellett kis idő mire megemésztették, de egész jól fogadták. Ami ciki volt hogy amikor elmondtam, utánna több barátnőmre is azt hitték hogy együtt voltunk. Mondjuk volt akivel tényleg de ezt nem részleteztem. Csak a mostani barátnőmmel való kapcsolatomról tudnak. Jobban szeretik amúgy mint az expasimat.

Barátaim mindneki elfogad, meg jól kijönnek a bátnőmmel, nem csinálnak nagy ügyet az egészből. Legjobb hogy amikor coming outoltam, még 17 évesen, sorra mondták a barátnőim hgy szerintük ők is biszexek, de legalábbis kiváncsiak milyen egy másik lánnyal. Imádom. :D

2020. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!