Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, lehetne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, lehetne egy srác néha a kvázi barátnőtök is az ágyban, illetve szerepjáték szintjén?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

Kit érdekel hogy mit kér ki magának az lmbt.

Soha nem osztottam a véleményüket annak ellenére hogy a nőket is szeretem.

Marhára nem érdekel hogy ki mit gondol. A pasim elfogadja hogy biszex vagyok és azt is tudja hogy biszex pasihoz nem lenne gusztusom. Seni màs véleménye nem érdekel.

2020. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen mindkét nemhez, de ha dugatni akarod magad, azt ne lánnyal próbáld,hanem pasival. Lány ezt nem fogja. Az egész LMBT sz...rságról meg megvan a véleményem.
2020. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Lmbt? Idióták, magamutogatók. Aki normális biszex vagy leszbi az elhatárolódik tőlük.
2020. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a pasikat és a nőket. Nem ítélem el, ha egy pasi is szereti mindkét nemet.

De az anál nekem undorító, nővel is férfival is, ha nekem akarják csinálni, és ha nekem kellene csinálni akkor is.

Nem érdekel ha kétszínűnek tart bárki, attól még az anál, meg a szerepcserés szex nem fog izgatni soha.

2020. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen. Még a kislányom is. ^^
2020. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 ös, csak te nem lány vagy!
2020. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt ilyen párom egyébként, de nálam eléggé levett az egész élvezetből ez a csajoskodása.
2020. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!