Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Saját magamnak faragtam fából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját magamnak faragtam fából és análplug ot. Szerintetek ha már nem kell el tudom adni vagy fölösleges mert nem ér sokat? Van olyan aki faragott magának bármiből?

Figyelt kérdés

Egy diófa darabból készült mivel anyum anal plugja amit mindig el loptam kicsi nagyon.

Korom 18

Azért írtam biszex be mert nem csak melegeknek lehet el adni.



2020. szept. 20. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szép népi motivumokkal kiégetve egy tizesért elmegy vaterán.
2020. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok profi csak plug alakja van és simára van csiszolva teljesen.
2020. szept. 20. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

A fa nem alkalmas ilyesmire mert porózus.


Nem lehet rendesen tisztítani, be fog büdösödni és olyan baktérium tenyészet lesz rajta hogy ihajj csuhajj.


Ha nem akarod hogy bepereljenek, ajánlanám, hogy nézz utána testbarátabb alapanyagoknak. Pl üveg, szilikon, fém...


Szilikont talán a legegyszerűbb, pl ha 3d printeléssel vagy kézzel pl gyurmából elkészíted a prototípust és ezt felhasználva csinálsz egy öntőformát. Ebbe megy a bőrbarát szilikon.


Fontos hogy tisztítható és bőrbarát (nem mérgező) legyen.

Nézz utána melyik anyagot oldja melyik síkosító.

2020. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád hány heteró és leszbikus használ ilyemit... sėgge mindenkinek van 😉
2020. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Fa? Az szép lesz. Biztos, hogy anal plug? Nem lehet, hogy valójában egy fogas, vagy valami bútordarab, csak te azt hitted, hogy másra való?
2020. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Le lehet lakkozni, idiota valaszolok
2020. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

A lakkozás nem az igazi, a lakk anyagát sok síkosító oldja. Nem akarod hogy kioldódjon belőle mindenféle vegyi anyag ami belekerül a vérkeringésbe.


Ezen kívül a fa szerkezete nem 100% sima, vannak rajta mikrotextúrák amik még mindig felsérthetik a végbelet, ezzel fájdalomhoz és fertőzésekhez vezetve.


Oka van, hogy egy szexshop se tart fa plugot meg dildót. Gondolkozzunk már.

2020. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Rendes, kellemes műanyagból, latexból készültet lehet már kb. 3000 Ft-ért kapni, a fa nem alkalmas erre.
2020. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet plugot készíteni fából, csak, mert valóban nem lehet teljesen simává csiszolni, amit kézzel simának érzel, nem biztos, hogy a végbeled is annak érzi, ajánlatos óvszert húzni rá, és úgy használni.
2020. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, köszönöm a kommenteket, le fogom cserélni ahogy tudom.
2020. szept. 21. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!