Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiúkat vagy a lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat vagy a lányokat nehezebb kielégíteni orálisan?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom hogy a lányokat.
2020. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már körülmetélt pasival, akit fél órán át szoptam, és akkor közölte, hogy abbahagyhatom, mert oráltól nem tud elmenni. Bevallom, élveztem ilyen hosszasan szopni, de kicsit idegesített is, hogy nem közölte előre, hogy nem fog tudni így elmenni. Főleg hogy csak orál céljával találkoztunk.


Szóval szerintem mind a kettő nemből akad könnyű és nehéz eset.

2020. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyfüggő. A fiúknál legalább egyértelműen látod ha kielégült.
2020. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én gané vagyok xd ha tartom magam, akkor szopástól nem megyek el egy könnyen.. bár haverokkal és csajokkal dumálva, a pasik általában könnyen el ennek szopás által, a nyálas már necces, a csajoknak eleve több félelmek van, gorcsosebbek.. szóval el kell őket lazítani, meg kell hozzá érteni is, a puncinyalas kemény
2020. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőket,nehezebb..
2020. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőket nehezebb, de azért vannak kivételek 🤫
2020. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, a lányokat nagyon nehéz. Elég jól tudok nyalni, ezt ők mondták, nem én, de a legtöbbet rengeteget kell nyalni, amíg orgazmusuk lesz, már ha sikerül egyáltalán. Míg én pasiként.. örülök, ha 3 percet bírok egy szenvedélyes szopást.
2020. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőket. Sokkal fontosabb nekik, hogy rá tudj hangolódni, elkapd a hullámhosszt. A pasiknál a szex során hangsúlyosabb a mechanikai ingerlés.
2020. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
általában a nőket
2020. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a nőket nehezebb
2020. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!