Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy a párotokat túl könnyű volt kielégíteni és egy idő után nem éreztétek kihívásnak a szexet, vágytatok olyan partnerre akit nehezebb kielégíteni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Barátnőm 5 perc alatt elmegy szex közben, ha szájjal csinálom, akkor meg 1-2 perc. Az elején jó érzés volt, h ennyire jó vagyok :D

Most viszont picit zavaró, mert nekem több idő kell. De ettől függetlenül nagyon jó vele a szex, meg kárpótol rendesen utána :D 30/f

2019. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem inkább a nőket zavarná, hogy nekik nem jó, mert kevés az idő

Amennyiben nem olyan a nő, hogy élvezés után túl érzékeny, úgy örülnék neki, élvezkedjen csak a farkamon

2019. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez inkább a pasiknál gáz, ha túl hamar elmennek! Nők közül meg senki nem fog panaszkodni, hogy egy együtlét alatt több orgazmusa lesz! Lehet nyomni kifulladásig! 😉
2019. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra zavaro ha a no tul gyors

Olyan erzesem van h igazabol nem is kellek neki a szexhez. Az exem ilyen volt.

Atlagban 2 perc kellet neki, beteszem huzzok kettok es ennyi. Utana meg kell allni es varni vagy 2-3 percet en meg total lekokadok. Szoval nem olyan jo.


Azt szeretem ha megdolgozhatok az orgazmusaert. Ha idot energiat tehetek bele, ha erzem h tolem van.

2019. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert van olyan lány, akinek szinte már attól orgazmusa volt, hogy a kezem a puncijára tettem, annyira felizgattam előtte. És volt olyan, akit ha egy órát dugtam volna, akkor sem élvezett volna el.
2019. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szex lényege az élvezet, nem a percek mérése.
2019. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!