Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gázos elképzelés, ha úgy is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázos elképzelés, ha úgy is izgatna az első szexem férfival, ha az egy erdőben vagy bokorban történne és ott dugna meg?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat, hogy milyen lehet férfi létemre egy másik férfival szexelni. Főleg passzív szerepben. És eléggé izgat, hogy mondjuk egy erdőben dugná meg a seggem.

Nagyon gázos gondolat ez?



2020. szept. 27. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem gázos, csak nem vall nagy igényre.
2020. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
sztem még izgató is
2020. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
A vaddisznó pedig téged.
2020. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Biztos a Túl a barátságon című filmben láttad.

Engem az ihletett meg, amikor a Titanicban láttam, ahogy futnak át a gépházon és le a hajóraktárba.

Az nagyon romantikus.

2020. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal különlegesebb és izgalmasabb lehet egy ilyen alkalom, ugyanakkor az erdei körülményeknek megvannak a maguk kihívásai, nem mindenki élvezi, kell hozzá egyfajta beállítottság
2020. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

milyen kihívásai vannak? mik a nehézségek?


és mik benne a pozitív/izgató dolgok:P?

2020. szept. 27. 11:05
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Már hideg van az erdőben,hullanak a levelek a bokorról,párosodnak a vadak,na meg a vadászok vaddisznónak nézhetnek titeket.
2020. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg is akarod valósítani, vagy csak álmodozol az egészről?!

Csak mert a legtöbben megmaradnak a vágyakozásnál és közben szeuk ágában sincsen a való életben bármit is tenni érte.

2020. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8-as

mondjuk lehetséges hogy nem így akarnék átesni az első alkalmon, hanem mondjuk egy szállodában kényelmesen és csak utána baszatnám meg magam az erdőben


elsőnek egy szállodában akarnám kipróbálni milyen az ha valaki megrakja a seggem

2020. szept. 27. 11:41
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez jó. Fél óra múlva lesz egy másik álmod megint. Amiből persze a rohadt életben nem lesz soha semmi sem! 😁
2020. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!