Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok, a szavazásban leírtak közül melyik szexfantáziát valósítanátok meg legszívesebben?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Szex a baráti/ismerősi körödből azzal a szép lánnyal, aki hetero, de bár ne lenne az...
Szex valamilyen konkrét hírességgel (színésznő/énekesnő/sportoló)
Szex a vonzó egyetemi tanárnőddel, a szexi főnököddel a munkahelyedről vagy ilyesmi (tehát valaki fölérendelttel)
Szex két lánnyal
Szex a természetben
BDSM-jellegű dolgok egy lánnyal, alárendeltként
BDSM-jellegű dolgok egy lánnyal, fölérendeltként
Szex egy gimis tinilánnyal
52 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-Aki hetero, de bár ne lenne az

-Két lánnyal

-BDSM alárendeltként

-Gimis tinilánnyal

Túl jók, nem tudok választani. :)

2020. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nah, ezekről a kérdésekről is messzire üvölt, hogy egy heteró pasi tette fel őket :D Most komolyan, miért érdekel, hogy a leszbikusok hogy csinálják amikor pasi vagy? Sem így, sem úgy nem fognak "bevenni a buliba".
2020. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Eleg szexista amugy hogy mindig azt kell feltetelezni az ehhez hasonlo kerdesekrol hogy ferfi tette fel. Nok elleni vad, mintha nekunk nem lehetnenek mocskos fantaziaink, mintha szegyellni kene. Es ha meg ferfi is kerdezne akkor mi van? Ez az oldal a kivancsiak es erdeklodok platformja. Ha teged kellemetlenul erint, csak gorgess tovabb.


Amugy egy publikus tiltott mokahoz nincs foghato 20/L

2020. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Olyan opció miért nincs, hogy egyik sem ?:D

Max egy kis bdsm-et próbálnék ki alárendeltként, de csak akkor, ha lenne barátnőm.


Tini lánnyal nem szexelnék, nem vonzanak szexuálisan és máshogy sem, valamint idősebb vagyok (25 éves) és ugye az erkölcs miatt se mennék bele.

2020. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
BDSM fölérendeltként... kipróbáltam párszor de nem elégszer :D (CSAK LÁNNYAL mielőtt valaki ír)
2020. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Nézzük csak, csak elméletben mert foglat vagyok. 😊


Volt anno olyan full heteró osztálytársnőm akit elfogadtam volna de tinis szexuális frusztráció volt csak, ha egy nőt nem érdeklem, őt se engem. Általában ha valaki kivált belőlem reakciót, az elég egyértelműen..."bużis".😆

30on túl nem érdekelnek a tinik se, az a hajó elment, tiniként még lelkileg nem voltam kész semmire, most meg a 25-30asok érdekelnek csak.


Hírességek hisztisek, max valaki olyan aki helyi celebritás.


Szex két lánnyal? Talán. De kapcsolatban nem, szal tárgytalan.


Szex a természetben. Attól függ mi számít annak. Bogarakat és kullancsokat utálom, sátorban hőguta, de kirándulás után pl szálláson jól hangzik.

Két nőnek macerásabb mert a kéz ilyen szituban könnyen piszkos lesz, nekikészülni meg pont a spontenaeitást veszi el.

De ha a csajom holnap mondaná hogy csináljunk ilyet, simán.


Egyetemen/melóban a női főnökök mind besavanyodott tök heteró vénasszonyok. 5-6 éve voltam próbanapon egy étteremben, ott egy kedves buccs lány volt a főnök, őt talán 😆


Bdsm meg van rendszeresen, nem csak fantázia 😁

2020. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A BDSM alárendeltként elég vonzónak tűnik
2021. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!