Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Voltatok már annyira kanosak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asyoulikeit kérdése:

Voltatok már annyira kanosak, hogy leszopattátok (volna) magatokat egy fiúval (is)?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
50%
Rossz kategória... egy hetero soha, egy biszex/meleg meg igen.
2020. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
97%
Igen, de végül nem tettem meg.
2020. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2020. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
87%

Igen megtörtént eset sajnos, viszont szerencsére én magam nem emlékszem rá, mivel alkohol hatása alatt is voltam, meg akkor nagyon nagyon kanos is voltam, nemigen jött össze csajjal, és az egyik osztálytársam, aki szintén nem emlékezett rá leszopott. Viszont videófelvételt csináltak rólunk a haverok és úgy tudtuk meg másnap.

Szóval véleményt nemtudok róla mondani sem hogy milyen volt, de a videón látható eredmény szerint nagyon élveztük mindketten.

Azóta is csak csajjal voltam!


18f

2020. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
58%
hetero vagyok tehát nem buzulok
2020. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez így működne akkor minden incel már b.zi lenne. Ez csak annál valós opció akiben van némi biszex hajlam, egy heterónál soha.
2020. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
81%
4-es ha ez igaz akkot biszex vagy
2020. okt. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. okt. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
72%

4-es vagyok, undorodok a fiuktól, még azt sem engedném meg hogy megfogja most valaki a farkamat, nem hogy több legyen.

Egyszer megtörtént, de többet azóta sem és nem is fog, mivel hetero vagyok.

2020. okt. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
77%

Evvel kapcsolatban nem volt még ilyen, de viszont osztálytársam használt zokniját, már szaglásztam, mivel lábfétises vagyok és nem tudtam olyan zoknit szerezni amit csaj használt, ezért csak elképzeltem mintha csaj zoknija lenne. És kivertem.😉

Fiukkal nem lennék benne semmiben.


17f

2020. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!