Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Voltatok már annyira kanosak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asyoulikeit kérdése:

Voltatok már annyira kanosak, hogy leszopattátok (volna) magatokat egy fiúval (is)?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
76%
Jók ezek a kérdések, csak valahogy élőben meg nem igazán lesz semmi belőle. Engem is lecumizhatna már egy fiatal fiú, aki idősebbre vágyik.
2020. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
96%

Egy egy hetes tábor 3. napjának estéjén kivertük együtt a három szobatársammal mert már annyira kanosak voltunk

Aztán onnantól a hátralévő estéken egymásnak is csináltuk

Én hihetetlenul élveztem, de tuti hogy ők is

Azóta nem voltam fiúval, nem is vágyok rá egyebkent annyira de szerintem lehet ilyen, mármint hogy annyira kanos vagy és ezbmegtörténik.

15évesek voltunk

2020. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
91%
Eskü lehet ebbe valami. Régen voltak bi vágyaim de elmúltak. Most hogy nincs barátnőm újra van, de szerintem inkább csak a kanosság de most pl hagynám egy vékony fiatal srácnak hogy leszopjon.
2020. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
82%
Igen, simán. Már jó ideje nincs senkim, egy helyes srác leszpphatna. Lehet viszonoznám is.
2020. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, egyértelmű a válasz. Ha biket kérdezel, akkor evidens, ha heterokat, akkor szerintem kizárt. Valahogy nekem nem hihető, hogy valaki alkohol hatására ne emlékezzen rá, hogy leszopták vagy az, hogy leszopott valakit. Ott kellett lenni vagy drognak, vagy kamu story. Jó fantáziának, de nem fedi a valóságot.:)
2020. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
71%

Sajnállak hogy kimaradtál a fiatal bulis korszakaidbol utolsó, velünk fordult elő hogy annyit ittunk hogy nem emlékeztünk rá, előfordult az ilyen.

Nem vagyok rá büszke, de legalább megéltem azt is.

Pacsi 🤛 aztán lazulj és éld az életed míg teheted! 😉

2020. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem emlékszel rá, akkor mi a buli benne? Voltam berúgva, voltam nagyon részeg és másnapos, sőt harmadnapos is. Ahhoz tényleg nagyon sokat kellett inni. De kizártnak tartom, hogy ilyenre ne emlékezzek vagy ha undorodok tőle mégis hagyjam. Nekem nem hihető, de lehet, hogy sokan benyelik.
2020. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
77%

Jó most valljam be hogy volt ott az a bizonyos dohány is? 😜

Azért alkohollal kegyetlen

2020. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
89%
Volt olyan bizony, sőt lehetne is még!
2020. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
88%
egyszer voltam igen. hazibuliba es megis törtent.
2020. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!