Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pánszexuális lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánszexuális lehetek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és eddig még csak fiúkba voltam szerelmes, viszont úgy gondolom, hogy bárki bárkibe lehet szerelmes, ha olyanok a körülmények, magamból is teljesen kinézem, hogy egy lányba szeressek bele egyszer. A biszexséget valahogy nem érzem magaménak, mert hiába nézem meg a szép lányokat és gondolok olyanokra néha, hogy tök jó lenne, ha lenne egy barátnőm, szexuálisan nem vonzódok hozzájuk. Viszont ha beleszeretnék valakibe, akkor biztos, hogy úgy is kívánnám.

Illetve a fiúk nagyrészébe, akikbe eddig szerelmes voltam, a személyiségük miatt szerettem beléjük, külsőleg egyáltalán nem tetszettek. Mindig a személyiség fog meg, nem a külső vagy bármi más.



2020. okt. 8. 23:44
 1/6 StevenUp ***** válasza:
71%

Akkor lehetsz.

Aztán ha ezt tisztáztad magadban tedd fel a következő kérdést magadnak:


"Mi a külömbség aközött az életed között hogy definiálni tudtad illetve amig nem tudtad azt hogy milyen szexuális vagy éppen..?"


Érdekelne a válaszod :)

2020. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, még nem tudtam definiálni, de ha sikerülne, akkor annyival kevesebbet gondolkodnék ezen. Tök sokat gondolok erre, és annyira zavar, hogy nem tudom rá a választ. Úgy érzem, hogy se hetero, se biszex nem vagyok. Illetve hónapokkal ezelőttig meg voltam róla győződve, hogy hetero vagyok (bár már azelőtt is gondoltam rá, hogy lányba szeretnék beleszeretni), aztán fontolgattam a biszexséget, de az valahogy nem illik hozzám. Egyszerűen csak nem. És azt hiszenm, akkor "világosodtam meg" (de nem teljesen, csak akkor kezdtem el jobban ezen gondolkozni), amikor átgondoltam az egészet, és realizáltam, hogy még a fiúkba se azért voltam szerelmes, mert fiúk, hanem azért, mert megfogott a személyiségük. Ismeretlenül biztosan nem feküdtem volna le velük, mert egyébként nem tetszettek külsőleg, csak a szerelem megszépítette, vagy nem tudom.
2020. okt. 9. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát, szeretsz akit szeretsz. A szerelem vak. Csak időpazarlás megpróbálni beskatulyázni magad valamelyik betűbe az ABC-ből.
2020. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pán akkor vagy, ha el tudod képzelni pl egy transszal is, ha nem, akkor csak bi
2020. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 StevenUp ***** válasza:

Igazából arra akartam utalni, hogy vajon szükséges e ezen gondolkodni? Éled az életed barátkozól, tanulsz, dolgozol, sportolsz, csinálod a hobbid, bulizol, satöbbi és nem gondolkodsz ilyen dolgokon. Majd jön valaki vagy valami amibe beleszeretsz és boldogok lesztek. És pont.

Miért kell naphosszat ezen agyalni? Nem lenne egyszerűbb ha egy vállvonással napirendre térne effelett az ember és ennél fontosabb dolgokra összpontosítana? Nem azt mondom hogy butaság ezen gondolkodni, csak éppenséggel felesleges.

Ha ez tényleg "érzésből" jön akkor úgysem tudsz rajta változtatni hogy milyen a nemi irányultságod :)

2020. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

El tudnám képzelni. Az tény, hogy a fiúk vagy a lányok jobban vonzanak, viszont ha úgy alakulna, transzba is bele tudnék szeretni szerintem, hiszen én úgy gondolom, hogy bárki lehet szerelmes bárkibe. Pl egy shemale-nek azért örülnék, mert lánynak néz ki és lány személyisége van, de szexuálisan meg a fiúkhoz vonzódok jobban (legalábbis gondolom, mert csak fiúval van tapasztalatom).


#5: Igazad van. :)

2020. okt. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!