Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal passzív binek érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzív binek érzem magam. Valaki adna tippeket?

Figyelt kérdés
Pesten élek, és passzív bi vagyok. Talán csak a hormonok miatt, de mostanában egyre jobban érdekelnek a srácok, mégha a lányok is foglalkoztatnak. Magas vagyok, es nem igazán borotvált. Hol tudnék barátság-extra szerűt taláni korombeli fiatalokkal? Anotalk nem működik stb.. stb.. Még egy kérdés. Szeretem ha picit megaláznak és dominálnak, ez nem ciki?^^'

2020. okt. 13. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én szívesen szexelnék egy hasonló sráccal. 31/f
2020. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi a max korhatár? 28 már sok? 😏
2020. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oh, egy kicsit zavarba hoztatok ^^'

De igen, az sok. Nem szexpartnert jöttem keresni, hanem tanacsokat kérni:( persze privátban beszélgetek bárkivel, csak az üzenőfalon ne^^'

2020. okt. 13. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot itt nehezen fogsz kapni. De ajánlatot annál többet. Sajnos ez is egy ilyen hely.
2020. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
100%

Korodbeli? Az mennyi, mert nem írod :)

Amúgy nem ciki, ha sub vagy. Sokan vannak ilyenek. Meg a másik oldalon is.

Online tudsz keresni, élőben nem egyszerű. Persze online sem az, de csak találsz valaki, ha fiatal vagy.

2020. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!