Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sok csaj tenyleg imadja a bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj tenyleg imadja a bi fiukat? 19/F

Figyelt kérdés

Beszeltem mar par olyan csajjal aki egyenesen rajongott azert h engem izgatnak szexualisan a fiuk is. Es kertek h meseljem mi izgat, meg ilyesmi, amugy szeretek is lanyokkal beszelni ezekrol.


Es allandoan arra motivaltak hogy probaljam egyszer ki, stb.


Miert imadja ezt sok lany?


2020. okt. 16. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
sok lány ellenben nem tud férfiként tekinteni a bi pasikra
2020. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretnem a kerdeshez hozzatenni hogy nem varok fiuktol semmi privatot, sem farok kepet, sem seggbe behuzott tangas kepet. Koszonom.
2020. okt. 16. 09:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Három csoportba sorolhatók a nők e kérdés tekintetében.

1. Vannak, akiket még a gondolata is taszít annak, hogy biszexuális pasival legyenek. Mondjuk a magánvéleményem az, hogy ez azért elég nagy felszínességre, és sekélyes érzelmi életre utal, de ez másik kérdéskör.

2. Vannak, akiket totálisan hidegen hagy, hogy kivel voltál ezelőtt, vagy hogy amúgy kik jöhetnének szóba. Kapcsolatban legyél rendes és hűséges, és ennyi.

3. Vannak, akiket meg kifejezetten izgat egy bi (vagy homo) pasi. Mint ahogy sok férfi meg leszbikus nőkről fantáziál.

2020. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én kérdeztem erről is embereket. A biszexség általában vagy nagyon tetszii valakinek, vagy nagyon nem. Ha nő az és pasija van, az a 3as esélye miatt általában örül neki. De van aki visszataszítónak tartja, többek között én is.

Ha a férfi biszex, a nők nagy részét taszítja, vagy ahogy az első írta, nem tartja férfiasnak. Vagy vonzza, de ilyen választ nőt még nem hallottam.

2020. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel nagyon vonz, minden pasimat szívesen megnéztem volna egy másik pasival kettesben. Azonban azt tapasztalom, hogy a legtöben ezt ahhoz kötik, hogy akkor én is legyek lánnyal vagy legalább hármasban plusz lány beszállóval.

Egy heteró lány

2020. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A #3-asnak igaza van. Ezzel együtt az hogy biszex vagy csak egy tulajdonság - az érdekli őket emberileg milyen vagy, csak azért egy nő sem fog aládfeküdni mert biszex vagy. Biszex pasiként a csajozásban ugyanazt kell "tudnod" mint egy kőheterónak.
2020. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenminek biszexnek kéne lennie. *.*
2020. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3%
7. Akkor nem vagy különb azoktól, akik szerint meg mindenkinek heterónak kellene lennie.
2020. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!