Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg letezik olyan, h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg letezik olyan, h a csunya es ronda kinezetu nok jo pasit akarnak?

Figyelt kérdés
Latott mar olyan part mar valaki,ahol a csaj elonytelen kulseju volt a csavo meg helyes? Nekik miert a szoke herceg feher lovon kell? Egy atlagos vagy csunya pasi miert nem jo?

2019. szept. 10. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Amíg vannak olyan férfiak, akik gyávák a szerelmet választani és inkább menekülnek a biztonságos, csúnya nőkhöz, addig a csúnya nők élni fognak a lehetőséggel. Miért ne tennék?
2019. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Igen láttunk.


[link]


(élöben is, csak őket nem fogjuk belinkelni)


Mert mindenkinek a szexi herceg kell, mivel az vonzó. Akinek jut jóképű férfi mi a 3,14csáért lenne csúfokkal?

2019. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az atlagos kinezet az nem csuf....azt is irtam.
2019. szept. 10. 19:55
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
De a jóképű kinézet az mindenkinek jobban tetszik mint az átlagos, úgyhogy akinek van lehetösége az a jóképűt fogja választani. Pl.200ezer forint nem olyan kevés, de ha választhatsz 500ezret, ki az a balf-*sz aki a 200ezret választja?
2019. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja persze,mert a jo pasiknak kellenek is a rondak...ezt nem veszem be!
2019. szept. 10. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Én is felfigyeltem mostanában erre a jelenségre és komolyan nem értem. A pasi jóképű, sportos, jól öltözött a csaj meg mint egy telibesz*rt zokni...
2019. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gondolom nyomulnak mint a franc a jobb pasikra,es neha osszejon nekik ez a nyomulas.
2019. szept. 10. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Arra nem gondoltatok még hogy van akinek nem csak a külső számít, vagy a számotokra csúf nő számára szép, mert máz ízlése van?

Mondjuk ha egy nő kövér, az neked nem tetszik, de egy BBW fétisesnek igen. És lehet jó pasi is, meg nem annyira jó is...

És egy nem olyan előnyös külsejű nőben is lehet valamit látni. Van pl személyisége, szexuális teljesítménye, kisugárzása, és még sorolhatnám...

2019. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
En tudom,h a csunya nok kozt nagyon sok csodas ember van.De atlagoskent meg eggyel sem tudtam randizni....vajon miert nem?
2019. szept. 10. 21:00
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert neked más a hozzáállásod a dolgokhoz, ennyire egyszerű. Mindenki talál magához valót, ha te ennyire a külsőre vagy beállva akkor neked az a lényeg hogy jó nőd legyen... (ki tudja milyen áron) az is lesz, mert azt keresed:)
2019. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!