Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha lattam haveromtol videot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lattam haveromtol videot ahogy maszturbal es be inditott bi lehetek?

Figyelt kérdés

Furanak tartom de vegig neztem es eggyatalan nem tartottam rossznak.

van baratnöm is egyebkent.


2020. okt. 18. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az.
2020. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel is állt rá? A farka tetszett? Vagy ahogy elélvez? Ha igen akkor valszeg van bi hajlamos?
2020. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit jelent a beindított. Ha valami tabu dolgot nézel eleve meg fog ugrani kicsit a pulzusod, meg lesz valamiféle izgalom. Pláne ha a haverodat nézed faszt kiverni.


Szóval azt kéne tisztáznod, hogy azt érezted, hogy szexuálisan vonzott a dolog és akartad ezt a fajta szexet.

2020. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
teljesen nem allt fel de picit ereztem h kemenyedik, hat. szep sima volt neki nem is az hogy tetszett de nem is undorodtam töle inkabb igy a kettö között.
2020. okt. 18. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor úgy kérdezem hogy utána/közbe érezték olyat hogy ki kellene verned?
2020. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 szerintem ennyitől nem leszel bi. ennyi lehet akkor is megtörténne, ha két lovat látsz dugni, hogy picit felizgul a test.


szerintem észre fogod venni mi van ne izgulj.


amúgy nekem inkább az utalna arra, hogy az vagy, hogy egyáltalán meg akartál nézni egy ilyen videót és az, hogy erről kérdezel itt. ezekből jobban az jön le, hogy érdekel ez a téma, mint a konkrét reakcióidból.

2020. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen de lehet hogy csak azert mert mar reg vertem ki elötte es meghozta a kedvem nem tudom.
2020. okt. 18. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
mit érezték mikor megláttad a farkát? oké nem azt hogy undorító, de akkor mit? Mert szerintem ha ezt megválaszolod már közelebb jutsz a megoldáshoz
2020. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hat valamiert jo volt latni,izgalmas. de ö nem tudja hogy lattam, mert a telojan voltak ezek a videok. biztos egy csajnak küldte el.
2020. okt. 18. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem majd otthon egyedul nezz meg majd egy olyan pronót ahol egy fiú veri magának, ha felizgulsz rá akkor bi vagy, ha hidegn hagy akkor csak azért volt ez az egész mert izgi volt a helyezt
2020. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!