Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meghagyjam a szőrzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghagyjam a szőrzetemet kollégiumban?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam a fenekem és a péniszem. Ez nem zavart senkit a közös zuhanyzóban. Idén viszont nyáron visszanövesztettem, és rájöttem, hogy nekem így kényelmesebb. Év elején családi okok miatt nem jártam koliba, most viszont vissza fogok menni, és nem tudom, mit fognak majd szólni. (Mindenki másnak borotvált.)

2020. okt. 30. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Engem érdekelne a kép. Egyébként ne nagyon gondold túl a témát - aszerint dönts, hogy aki dugni fog téged a koliban, neki mi jön be, eszerint vágd vagy ne vágd.
2020. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Engem is érdekelne kép ha nem baj...


De amúgy hagyd úgy ahogy neked kényelmes, ne amiatt nyírd, hogy másoknak tetsszen (hacsak nem ezt szeretnéd.)

2020. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!