Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Mennyire nehéz biszexk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire nehéz biszexként lánnyal ismerkedni személyesen?

Figyelt kérdés
Sokszor jártatok úgy, hogy félre értelmeztétek a jeleket? Velem állandóan ez van. Elkezdtem online ismerkedni, pont ezért, de neten meg rengeteg a kamu 😒 28N
2020. nov. 2. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp: ha valóban biszex vagy és csak a szex érdekel akkor látogass meg egy swinger klubbot, adott a hely és az idő s 100%-ban kamumentes.

Egyébként férfiakból is rengeteg a kamus, mármint amelyik semmi mást nem akar csak képeket kunyerálni, meg beszélni róla de randizni nyuszi.

2020. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne rossz a társaság sem... Nem azt mondom, hogy kapcsolatot szeretnék lánnyal. De jó lenne olyannal lenni akivel, előtte, utána lehetne beszélgetni vagy ide-oda menni. Swinger klub nekem túl személytelen
2020. nov. 2. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, akkor én megismernélek. :) 27 éves bi csaj vagyok Bp-ről. Régóta keresgélek.

2020. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!